Каталог

Про проект

Вітаємо у спільноті ZRK !

 

ZRK – твоя територія творчості, яка щодня відкриває нові можливості для самовдосконалення.


Основна мета проекту – створити максимально зручний та ефективний простір для творчого розвитку особистості. Платформа буде цікавою для всіх, хто шукає щоденного натхнення, креативних ідей та нових шляхів саморозвитку. Будемо раді знайомству і співпраці з українськими митцями, майстрами, handmade-брендами, блогерами, фотографами, дизайнерами, організаторами виставок та фестивалів та усіма, хто розділяє наші цінності та переконання.


ZRK SHOP – це унікальна нагода розпочати власний бізнес. Основним напрямком діяльності нашого проекту є активна реалізація товарів ручної роботи від українських виробників в Україні та поза її межами. Кожен користувач сайту має можливість відкрити власний інтернет-магазин, а також налагодити систему продажів за допомогою інструментів реклами.
Ми прагнемо, щоб українська handmade-індустрія вийшла на принципово новий та якісний рівень, не поступаючись за якістю та популярністю виробам іноземних handmade-виробників. Власною діяльністю маємо на меті зруйнувати усі негативні стереотипні уявлення про товари ручної роботи, об’єднати талановитих українців у збереженні національних традицій, популяризації української продукції та продукуванні позитивних соціальних змін за допомогою головного інструменту - творчості.
Одне із ключових завдань нашої команди - відкривати твій творчий потенціал та розширювати світогляд. Саме тому ZRK – це також пізнавальний онлайн-журнал, на сторінках якого ти зможеш отримати порцію актуальних статей, інтерв’ю, майстер-класів та іншої корисної інформації.


ZRK БЛОГ – чудова нагода для молодих авторів опублікувати власні матеріали, а, отже, познайомити широку аудиторію зі своїми думками, позицією, творчими здобутками.


ZRK ФОРУМ – зручний онлайн-простір для творчих дискусій, безперервного обміну досвідом та пошуку однодумців.


ZRK КАЛЕНДАР - допоможе бути в курсі актуальних творчих подій та досягнень в Україні. Додавай цікаві події у свій персональний календар, не забувай їх відвідувати, а також створюй власні івенти!


Приєднуйся до команди ZRK - розширюй свою територію творчості!