Каталог

Зроблено з

Всі категорії

Зроблено з

Вироби хенд-мейд порівняно недавно утвердилися на українському ринку. Така тенденція спостерігається навіть попри те, що окремі види рукоділля вже кілька століть розвиваються на території нашої країни (йдеться про вишивання, ткацтво, лозоплетіння, гончарство, різьблення, в`язання тощо). Таку ситуацію можна пояснити тим, що в Європі ексклюзивна ручна робота "пережила" підйом попиту приблизно на початку 2000-х років. А в Україні лише протягом останніх п`яти років люди почали відчувати своєрідний дефіцит естетики, адже китайські товари виснажили споживачів.

Речі, які формують Ваш імідж

І тому ті, хто, скажімо, прагнув вдосконалити власний стиль, розставити вдалі акценти за допомогою цікавої дрібнички, підкреслити власні переваги та приховати недоліки, звернув увагу на вироби, які пропонували майстри handmade. Отож підкреслимо, що стильність - це головна характеристика виробів хенд-мейд. У першу чергу це підтвердять аксесуари та прикраси: сумки, сережки, кольє, шарфи - усе це розфарбує навіть будний день у найяскравіші відтінки, які зроблять Ваш імідж справді особливим. Так склалося, що ринок рукоділля дещо розпорошений та нерівномірний, але ярмарок ручної роботи "Золоті руки" вправно ліквідує цю проблему.

Подарунки, які запам`ятаються надовго

Цей сайт handmade не тільки подарує Вам стиль, а й допоможе підібрати вдалий, доречний та, що найголовніше, - абсолютно ексклюзивний подарунок. Ось і практичний бік рукодільних виробів. За допомогою платформи "Золоті руки" Ви зможете реалізувати давні мрії Ваших родичів та близьких, адже ми пропонуємо своїм клієнтам унікальну можливість - ручна робота на замовлення. Наприклад, рукавички для закоханих, іграшкові герої мультфільмів, копії прикрас улюблених знаменитостей, ляльки реборн, іменні вироби та інші унікальні речі. А також саме тут реалізується ручна робота оптом.

Не тільки Ваші друзі оцінять переваги речей handmade - для дітей також є окремі пропозиції: ведмедики Тедді, лялькові будиночки, розвиваючі іграшки, іграшкова техніка - усе це Ви знайдете за адресою zolotiruky.in.ua - вироби ручної роботи.

Ракурс майстра

Зовсім по-іншому виглядає ярмарок ручної роботи "Золоті руки" для майстрів. Ніхто з них, починаючи займатися рукоділлям, не планував, що це хобі приноситиме дохід. Але згодом спільнота довела майстрам, що це абсолютно реально. А на додачу ця платформа дозволить Вам:

  • зняти стрес за допомогою улюбленої справи;
  • реалізувати власний творчий потенціал;
  • знайти коло однодумців;
  • почерпнути нові ідеї, надихнувшись виробами колег;
  • опанувати нові напрямки та техніки, які постійно відображають у блогах та яким навчають майстер-класи;
  • стати учасником виставки тощо.

Продати handmade - апріорі наша мета, яку ми гарантовано допоможемо втілити в життя.

Мета ярмарка ручної роботи

Оскільки глобальні тенденції показують, що попит на продукцію хенд-мейд щодня зростає, адже споживач спрямований купувати виключно якісні та екологічно безпечні товари, тому реалізація речей ручної роботи в Україні - це вклад у майбутнє. Знову згадаємо про недостачу естетики, яку переживають більшість українців. Цю прогалину ми у недалекій перспективі плануємо заповнити. Спільнота "Золоті руки" зацікавлена в тому, щоб її учасники мали можливість вибрати з кращого, а ті хто, робить унікальні та ексклюзивні якісні вироби, - могли самореалізуватися.

Я ХОЧУ ПРИЄДНАТИСЬ! Залишити питання