Каталог
*Немає робіт

Вироби з кістки та рогу ручної роботи

Вироби із кістки ручної роботи

Натуральна кістка - матеріал, що відомий ще з первісних часів, адже перші прикраси (як знаряддя праці) наші предки виготовляли саме з нього. Він відрізняється колосальною міцністю. Саме так, кістки вважаються крихкими, проте насправді сила удару для того, щоб їх зламати, повинна бути дуже великою. Сьогодні вироби із кістки також доволі поширені. Звісно, їхнім прихильником не кожен зможе себе назвати. Хоча є види кісток, які особливо цінуються і коштують, відповідно, серйозні суми. Звісно, це зацікавить виключно колекціонерів. Зараз доступними та поширеними є вироби з рогу.

Різновиди натуральної кістки

Загалом, хочемо відзначити, які розрізняють види натуральної кістки. У першу чергу - це власне кістка. Йдеться про кістки скелета тварин, бивні, зуби або ж кісти великої рогатої худоби. Саме вироби з рогів купити найпростіше, оскільки це найпоширеніший матеріал з цього переліку. Тобто його властивості абсолютно не відрізняються від властивостей інших видів натуральної кістки, проте доступність спричинила певне знецінення. Також одним із видів кісток вважають кістяну бірюзу. Але її окам’янілий стан сприяє тому, що її дуже легко переплутати із справжнім каменем. Найдорожчим видом є мамонтова кістка.

Прикраси із кістки

Вироби із кістки порівняно дорогі, тому серед майстрів найпопулярнішими є прикраси та інші цінні речі. Скажімо, багатьох жінок цікавлять декоративні гребінці. Така деталь вдало доповнить будь-яку зачіску. Класичний стиль або ретро - ось які образи найкраще розбавити таким гребінцем із, скажімо, лосиного рога. Також варто згадати про слонову кість. Насправді це збірне поняття, оскільки так називають бивні або зуби різних тварин, які об’єднані спільник відтінком пряженого молока. Із цього матеріалу найчастіше виготовляють:

  • кулони;
  • сережки;
  • браслети;
  • підвіски;
  • песні;
  • брошки тощо.

Крім прикрас, радимо звернути увагу на брелки, сувеніри, гребені для волосся. Також цікавий варіант - настінні декоративні бивні тварин. Звісно, така ідея сподобається не усім: належно її оцінять любителі полювання.

Як вироби із кістки купити?

А купити прикраси та інші вироби із кістки Ви зможете за допомогою спільноти zolotiruky.in.ua - вироби ручної роботи. Для цього Вам необхідно зареєструватися та уточнити деталі покупки безпосередньо у майстра. Також Ви маєте чудову нагоду здійснити індивідуальне замовлення виробу, витесаного із кістки.