Каталог

Вироби зі скла ручної роботи

Вироби зі скла ручної роботи

Скло є матеріалом, працювати з яким під силу не всім майстрам, оскільки видування та художня різьба вимагає просто колосального терпіння та не менших здібностей. Спільнота handmade “Золоті руки” об’єднала майстрів, які досконало володіють технікою роботи із цією “сировиною”. Тут Ви знайдете виключно найкращі вироби ручної роботи:

  • посуд;
  • прикраси;
  • лампи;
  • сувеніри;
  • ялинкові прикраси тощо.

Скляний посуд

Хоча більшість господинь надає перевагу керамічному посуду, оскільки він найнадійніший та більш практичний, проте купити посуд зі скла - теж чудова ідея. По-перше, це ідеальний варіант для розігрівання їжі та продуктів у мікрохвильовці. По-друге, скляні чашки та чайнички не взаємодіють із гарячою водою, що вбереже Ваш організм від шкідливого впливу небезпечних речовин.

Прикраси зі скла

Вироби зі скла ручної роботи, які представлено на порталі “Золоті руки” включають у свій список і прикраси зі скла. Купити їх Ви зможете безпосередньо у майстра. Серед нашого асортименту Ви знайдете не лише усі види прикрас (тобто скляні сережки, персні, кольє, намиста, браслети, брошки та інші), а й будете вражені різноманіттям та досконалістю технік.

Авторський лепворк

Перед тим, як купити вироби зі скла ручної роботи (а саме прикраси), радимо ознайомитися із техніками, обравши для себе улюблену. Звернемо Вашу увагу на лемпворк. Прикраси в цій техніці виготовляються способом художнього випалювання  скла паяльною лампою. Таким чином майстер отримує дрібні декоративні кульки різного розміру та текстури, з яких згодом формують виріб. Такі прикраси сміливо конкурують із сережками та браслетами, що створені із натурального каміння.

Вітраж Тіффані

Ще одна техніка, яка популярна останнім часом - вітраж Тіффані. Не варто очікувати, що Ви побачите стандартний віртаж, обмежений єдиною пласкою поверхнею. Цей спосіб з’єднання кольорових частинок скла дозволяє вітражникам робити неможливі речі. Вони можуть бути об’ємними, різнобарвними та дуже складними за кількістю з’єднаних частин.

Замовити вироби зі скла ручної роботи

Спільнота “Золоті руки” дозволить Вас не обмежувати себе у географії, якщо Ви вирішили купити вироби зі скла - Київ, Львів, Одеса, Чернігів - усі регіони України стають ближчими. Замовляйте також вироби зі скла (Харків, Запоріжжя, Чернівці - неважливо, жителем якого міста Ви є) індивідуально. Ваші власні ескізи будуть втілені в життя. Нагадаємо також про весільні бокали, які можна придбати за допомогою “Золотих рук”.