Каталог

Купити скрапбукінг вироби ручної роботи

Найкращий скрапбукінг для Вас!

Шукаєте оригінальні способи зберегти власні спогади? Фотоальбоми виглядають нецікавими? Ви боїтеся, що Ваша новорічна листівка не сподобається адресату? Маємо для Вас просте рішення - відкритки ручної роботи. Скрапбукінг - саме цей вид хенд-мейду, який допоможе Вам зробити оригінальнішими такі звичні речі. Сама техніка полягає у тому, що майстри на папері поєднують різні елементи, які можуть мати певний символізм, який би доповнював фото, або перегукувався із ним тематично. Сьогодні трендово використовувати та дарувати речі, що виконані в техніці скрапбукінг. Купити їх, відповідно, можна у спеціальних крамницях.

Як стати власником оригінальної відкритки?

Відкритки (скрапбукінг) купити Ви зможете кількома способами. Звісно, пропозиції фотосалонів та магазинів канцелярських товарів не враховано, оскільки це лише стилізація під ручну роботу. Йдеться виключно про пропозиції від майстрів хенд-мейд. Чудові відкритки ручної роботи (скрапбукінг) можна придбати за допомогою мережі Інтернет. Спільнота “Золоті руки” надає своїм клієнтам повну панораму пропозицій скрапбукінгу, які є в Україні.

Які відкритки Ви знайдете на “Золотих руках”?

Асортимент нашої спільноти дозволяє підібрати найрізноманітніші відкритки, що виготовлені у цій техніці. Наприклад, Ви зможете придбати ексклюзивні новорічні відкритки. Скрапбукінг також доречно обрати для привітання:

  • з Днем народження;
  • з 8 Березня;
  • з Новим роком;
  • з Різдвом;
  • з Днем святого Валентина;
  • з Днем ангела;
  • з професійним святом;
  • з нагоди річниці весілля;
  • з ювілеєм тощо.

Скрапбукінг для подарунку

Якщо ж Ви вагаєтеся над подарунком для близької людини, то маємо для Вас просте рішення: купити блокнот у техніці скрапбукінг. Ідеальний варіант для творчих особистостей. Рівносильно сподобається як жінкам, так і представникам сильної статі.

А для закоханої пари, яка планує невдовзі весілля, радимо звернути увагу на весільний альбом (скрапбукінг). Це найоригінальніше, що можна обрати для згадки про один із найважливіших днів у Вашому житті. Також Ви можете замовити аналогічні конверти для дисків (із весільним відео).

Замовлення фотоколажів скрапбукінг

zolotiruky.in.ua - вироби ручної роботи - пропонує не лише обрати відкритки та інші товари в цій техніці, а й здійснити індивідуальне замовлення. Майстер поєднає Ваші світлини у фотоколаж, який стане доречним доповненням інтер’єру.