Каталог

Вироби з повсті ручної роботи

Вироби із повсті ручної роботи

У цьогочасному суспільстві, де так гостро постало питання екологічного забруднення, все більше людей прагнуть знайти речі (у першу чергу їжу та одяг), які б не загрожували нашій екології. Саме до таких належать вироби із повсті ручної роботи. Власне повсть буває кількох видів, найвідомішим із яких є фетр, адже його характеристики визначають найякіснішим. Нагадаємо, що повсть - це нетканий текстиль, тканина із вовни. Її отримують способом валяння. Якщо конкретніше, то вироби із повсті ручної роботи здобувають за допомогою з’єднання вовняних волокон (є сухий і мокрий методи).

Вирішення проблем здійснення покупки

Вироби із повсті ручної роботи були здавна поширені в Україні. Здебільшого йдеться про регіони, у яких поширене і вівчарство, оскільки саме одним із продуктів цієї сфери народного господарства є вовна. Тобто насамперед це Закарпаття та Прикарпаття. У точках, де спостерігається найбільше скупчення туристів, Ви і зможете купити вироби із повсті. Таке розповсюдження пропозиції дуже невигідне для потенційних покупців. Проте вирішення цієї проблеми дуже просте! За допомогою порталу хенд-мейд “Золоті руки” Ви зможете купити вироби із валяної шерсті прямо в себе вдома.

Вироби із войлоку ручної роботи: іграшки

Шерсть для валяння прийнято асоціювати із валянками та шапками для лазні, проте її структура дозволяє виготовляти екологічно чисті та абсолютно безпечні для Вашої дитини авторські іграшки. Справжні професіонали обробки вовни способом валяння роблять валяні іграшки, які виглядають дуже реалістично. Звісно, ті, які виготовлено в домашніх умовах без спеціальної інструкції, доволі неякісні, проте майстер-класи, які періодично з’являються у розділі “Блог” допоможуть Вам досконало освоїти обговорювану техніку (як сухе, так і мокре валяння).

Як купити валяні вироби?

Незалежно від Вашого місця проживання Ви маєте чудову нагоду купити валяні іграшки та вироби із повсті ручної роботи. Найкращий Ваш помічник у цій справі - спільнота zolotiruky.in.ua - вироби ручної роботи. Тут Ви знайдете не лише одяг та взуття із вовни, а й інші нестандартні пропозиції авторського валяння:

  • прикраси із шерсті;
  • іграшки;
  • пояси;
  • сумки;
  • брошки;
  • картини;
  • горжетки;
  • горщики та багато інших речей.

Авторська повсть вразить Вас своїм різноманіттям. А якщо маєте власні погляди на валяні вироби - створюйте власний магазин або робіть індивідуальне замовлення за особистим екскізом.