Каталог

Вироби з металу ручної роботи

Вироби із металу ручної роботи

Попри широке застосування металу у якості сировини для виготовлення техніки, хочемо зауважити, що з ним також працюють майстри сфери хенд-мейд. Звісно, цей матеріал вимагає наявності відповідних умов та інструментів, проте багатьох рукодільників це не зупиняє. В руках професіонала метал перетворюється на своєрідний пластилін, що допомагає втілити в життя найсміливіші мрії. Саме тому радимо людям, які шукають оригінальні прикраси найвищої якості, задуматися про пропозиції таких майстрів. Спільнота “Золоті руки” також зібрала виключно найкращих спеціалістів, які створюють вироби із металу ручної роботи.

Звісно, найбільший відсоток таких виробів припадає на прикраси з металу. Проте наш асортимент Вас приємно вразить. Скажімо, у каталозі “Золотих рук” Ви зможете знайти наступні металеві речі:

  • закладки для книг;
  • діадеми;
  • фляги;
  • турки;
  • брелки;
  • чашки;
  • підноси;
  • цукерниці тощо.

А ще хочемо зауважити, що вироби із металу ручної роботи поділяють на кілька видів - відповідно до матеріалу: мідні, срібні, бронзові, латунні, сталеві тощо. Кожен із цих металів характеризується рядом особливостей. Скажімо, мідь дуже пластична і піддається маніпуляціям. Саме тому мідні дротики обирають для виробів у техніці ware wrap.

Прикраси із металу

До того, як Коко Шанель змінила уявлення світу моди та суспільства загалом до біжутерії, прикраси із металу практично не користувалися попитом. Проте після настання епохи цього модельєра ми отримали те ставлення, яке маємо сьогодні. Прикраси із металу ручної роботи виглядають дуже стильно, а також вражають асортиментом. Зокрема, на порталі товарів хенд-мейд Ви зможете знайти металеві сережки, браслети, брошки, обручі, намиста, шпильки та заколки, кольє, намиста тощо.

Пропозиції від порталу “Золоті руки”

zolotiruky.in.ua - вироби ручної роботи - спільнота, яка допоможе Вам здійснити найкращі покупки, якими Ви надовго залишитеся задоволеними. Ви зможете знайти гарантовано якісні прикраси з металу, купити які можна біля монітору власного комп’ютера. Не лише стандартні пропозиції, але й робота на замовлення: наприклад, ковані вироби із металу за особистим ескізом. Нагадаємо, що для того, щоб купити вироби із металу, потрібно всього лише пройти реєстрацію. Авторські товари є найкращими подарунками. Враховуйте це перед наближенням свят, щоб здивувати дорогих людей.