Каталог

Вироби з фетру ручної роботи

Вироби із фетру ручної роботи

Якщо Ви втомилися від фабричних виробів, від штучних тканин, з яких пошито Ваш одяг, від іграшок сумнівного виробництва, то зверніть увагу на вироби із фетру. Це один із різновидів повсті, а точніше - повсть найвищої якості. Саме її обирають для прикрас, дитячих іграшок та теплого одягу, адже вона характеризується найкращими якостями серед решти різновидів повсті. З цієї причини вироби із фетру варто назвати найкращими для використання дітьми. Безпечність - це визначальна особливість цього матеріалу, який має натуральне походження. А особливо, якщо йдеться про саморобки із фетру.

Вироби із фетру: іграшки

Оскільки цей матеріал є абсолютно безпечним та надійним, то особливою популярністю серед турботливих та відповідальних батьків користуються фетрові іграшки. Поверхня фетру дуже м’яка і приємна на дотик, а тому Ваші малюки уникнуть подразнень шкіри, навіть якщо мають таку схильність. Тому такі іграшки можна обирати для дітей будь-якого віку.

Фетрові розвиваючі іграшки

Протягом останнього десятиліття серед українців, які слідують європейському досвіду, значного попиту також набули розвиваючі іграшки із фетру. Окрім безпечності, їм приписують такі особливості:

  • розвиток моторики рук;
  • формування здатності розрізняти кольори та фігури;
  • тренування уяви та фантазії;
  • створення асоціацій;
  • довговічність тощо.

Звісно, усі розвиваючі іграшки повинні бути безпечними для малюків, проте фетрові саморобки апріорі не загрожують нічим Вашим дітям. І про це варто пам’ятати. А купити фетрові іграшки доволі просто. А особливо простим це завдання є для спільноти хенд-мейд “Золоті руки”. Майстри нашого порталу враховують усі вимоги до дитячих іграшок. Обирайте для своїх дітей розвиваючі книжки та інші вироби із фетру, якими вони неодмінно гратимуться протягом не одного року.

Прикраси із фетру

Що не менш цікаво, - це те, що вироби із фетру поширені у формі прикрас для жінок. Оригінальне м’яке намисто сьогодні доволі частіше є доповненням осінньо-зимових колекцій провідних модельєрів Європи.

Отож, вже зараз не втрачайте можливості купити вироби із фетру ручної роботи на порталі zolotiruky.in.ua - вироби ручної роботи. Радимо звернути увагу на розвиваючі іграшки для дітей, стильні прикраси, на чохол для планшета, новорічні ялинкові прикраси та елементи одягу, які зможуть зігріти Вас узимку.