Каталог

Вироби з глини ручної роботи

Вироби із глини ручної роботи

Глина сьогодні відновлює свої позиції у якості матеріалу для екологічно безпечного посуду. Раніше наші предки протягом кількох століть використовували саме таке кухонне приладдя. Вони знали про корисні властивості глини:

  • їжа не втрачає вітамінів;
  • продукти не взаємодіють із стінками посудини, утворюючи шкідливі речовини;
  • охолоджене набагато довше залишається охолодженим, а тепле - теплим;
  • корисні властивості страви чи напою зберігаються набагато довше;
  • гарячі страви, що готують у духовці чи печі, виходять набагато смачнішими тощо.

Гончарське ремесло в нашій країні

Вироби із глини виготовляються у містах, де зосереджені центри українського гончарства. Йдеться насамперед про Закарпаття, Івано-Франківщину, Полтавщину та Вінничину. Саме у цих регіонах Вам доступні найширші пропозиції гончарської сфери. Не варто вважати, що в інших містах це ремесло відсутнє. Вироби із глини ручної роботи виготовляють майстри зі всієї України, оскільки сировину (тобто глину) неважко переправити в іншу точку нашої країни.

Вирішення проблеми покупки

Мережа Інтернет допоможе Вам без проблем вироби із глини купити. Україна об’єдналася у вигляді спільноти хенд-мейду “Золоті руки”. Саме цей портал є найкращою платформою для гончарів та користувачів, які зацікавлені у якісних товарах для безпеки своєї сім’ї. Глиняний посуд стане ідеальним варіантом для подарунку. Чудове рішення для презенту молодятам або подружній парі, які лише починають сімейне життя. Як і вдалий варіант для чоловіка та дружини, що відзначають річницю власного шлюбу.

А для любителів оригінальних речей радимо звернути увагу на оригінальні прикраси із глини. Звісно, цей матеріал не є класичною “сировиною” для виготовлення прикрас, проте такі речі вже є доволі популярними. Особливо вдалим доповненням вони стануть для одягу в народному стилі. Обирайте такий подарунок для жінок, яким подобається виділятися у натовпі та дивувати своє оточення.

Як вироби із глини купити?

zolotiruky.in.ua - вироби ручної роботи - портал, де розміщено асортимент від найкращих українських майстрів гончарної справи. Звісно, тут Ви знайдете й посуд з інших матеріалів та й взагалі - широкий асортимент товарів хенд-мейд. А також Ви можете здійснити нестандартну покупку - замовити вироби із глини ручної роботи за власним ескізом або ж за фото зразка, який Вам хочеться мати.