Каталог

Декоративний пластик

Всі категорії
Зроблено з
Декоративний пластик
*Немає робіт

Вироби з пластику ручної роботи

Вироби із пластику ручної роботи

Кожна жінка намагається виділитися за допомогою аксесуарів та прикрас. Сьогодні є можливість купити будь-які прикраси, проте знайти справді якісні та оригінальні дуже непросто. Саме тому любительки виділятися у натовпі купляють вироби з пластику ручної роботи. Багато жінок звертаються до майстрів, що працюють із полімерною глиною. Так, цей матеріал виправдовує свою назву, адже з його допомогою можна отримати будь-яку форму. Універсальність просто вражає. Проте є й недоліки, адже багато хто вважає такі роботи позбавленими якості та смаку. Проте не варто засмучуватись, адже завжди є альтернатива. А далі поговоримо про вироби із пластику.

Вироби із пластику та його різновидів

Пластика - матеріал, складніший у роботі, проте і деталі, що виготовленні із пластикової маси, мають куди вищий показник якості. Відповідно, коштують вироби із пластики суттєво дорожче, ніж прикраси чи сувеніри із полімерної глини. Але хочемо зауважити, що співвідношення ціни та якості цілком закономірне. Крім того, до різновидів пластику належить холодних фарфор, а цей матеріал є особливо вигідним для створення якісних прикрас та аксесуарів. Ліпка із холодного фарфору особливо не відрізняється від пластиліну, проте головна відмінність - застигання через певний проміжок часу. Тому вироби із холодного фарфору користують таким попитом.

Прикраси із холодного фарфору

Керамічна флористика - ідеальний варіант для авторських прикрас. Квіти із холодного фарфору виглядають дуже реалістично. Їхня маса досить значна, а тому вони виглядають дорого та не мають відтінку бутафорських речей. Саме таку техніку варто обрати для прикрас для нареченої або для інших серйозних та відповідальних заходів. Квіти з холодного фарфору Ви можете обрати для:

  • сережок;
  • намиста;
  • брошки;
  • обруча;
  • браслета;
  • персня;
  • кольє тощо.

Також маємо для Вас ще одну ідею: вироби із холодного фарфору купити у якості подарунка для друга и коханої людини. Такий презент продемонструє адресату повагу та особливе ставлення. Такий жест потребує багатьох зусиль, адже знайти таку роботу і обрати відповідний варіант доволі важко.

Пропозиції від “Золотих рук”

Проте пам’ятайте, що Вам завжди зможе допомогти портал якісного авторського рукоділля zolotiruky.in.ua - вироби ручної роботи. Крім широкого асортименту, у нас є унікальна можливість - виконати вироби із пластику на замовлення.