Каталог

Декупажні вироби ручної роботи

Хенд-мейд вироби: декупаж

Вас втомлює одноманіття? Сучасне оформлення меблів та сувенірів здається Вам нецікавим? Шукаєте щось, що було б справді оригінальним? У такому випадку ми знаємо, як зробити значно цікавішими звичні вироби. Декупаж - таку назву має ця техніка. Вона допоможе кожну річ у Вашому домі зробити ексклюзивною. Технологія декупажу полягає у тому, що виріб (дерево, кераміка, скло, метал) покривають орнаментом. Особливість цієї техніки в тому, що це виключно ручна робота. Декупаж сьогодні користується великим попитом, незважаючи на те, що ця техніка повертає нас нас в минуле, оскільки має своєрідний відтінок ретро.

Як купити вироби декупаж?

Сьогодні все більше майстрів освоюють цю техніку, оскільки поціновувачів у неї також більшає. Це сприяє тому, стало значно легше купити декупаж: Київ, Львів, Харків, Донецьк, Чернівці, Тернопіль, Чернігів - жителі кожного з цих міст мають нагоду здійснити безпосередню покупку у майстра декупажу. А мережа Інтернет взагалі стирає будь-які межі для покупок. Наприклад, спільнота рукоділля “Золоті руки” об’єднала виключно найкращих майстрів, які пропонують лише найкращі вироби. Декупаж, який Ви тут знайдете, відповідає найвищим критеріям.

Декупаж пляшок

А найпопулярнішим напрямком останніх кількох років є декупаж пляшок. Купити такі оригінальні пляшки та вази дуже просто за допомогою спільноти “Золоті руки”. За допомогою таких пляшок можна дуже вдало доповнити інтер’єр, особливо, якщо вони стилістично перегукуються із оформленням стін. Нагадаємо, що техніку декупаж найчастіше застосовують для наступних речей:

  • меблі;
  • настінні годинники;
  • купюрниці;
  • шкатулки;
  • настільні календарі;
  • дзеркала (як масивні, так і мініатюрні жіночі);
  • органайзери для прикрас;
  • футляри;
  • кухонні коробки для приправ.

Пропозиції від порталу “Золоті руки”

Отож, якомога швидше відвідайте електронний ресурс спільноти zolotiruky.in.ua - вироби ручної роботи. Оберіть щось для себе у техніці декупаж. Ручна робота також стане ідеальним варіантом для подарунка. Наприклад, молодій дружині дуже сподобається піднос, оформлений у цьому стилі. А також Ви зможете виконати індивідуальне замовлення весільних пляшок для молодят. А майстри, що самі працюють у цій техніці, з легкістю знайдуть для себе усі необхідні матеріали для рукоділля. Усі ці можливості Вам гарантовано забезпечує портал хенд-мейд “Золоті руки”.