Каталог

Права власності

  1. Всі об'єкти, розміщені на Сайті, в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, скрипти і ін. об'єкти (далі – Контент), є об'єктами виняткових прав Адміністрації Золотих Рук, Користувачів Сайту та інших правовласників. Всі права на ці об'єкти захищені.
  2. Ніякий контент не може бути скопійований(відтворений), перероблений, поширений, відображений у фреймі, опублікований, викачаний, переданий,проданий або іншим способом використаний цілком або частинами без попереднього дозволу правовласника, крім випадків,  встановлених чинним законодавством України, або коли правовласник явним чином виразив свою згоду на вільне використання Контенту будь-якою особою.
  3. Користувач, розміщуючи на Сайті Контент, що належить йому на законних підставах, надає іншим користувачам невиняткове право на його використання шляхом перегляду, відтворення (у тому числі копіювання), переробку (у тому числі на роздруківку копій) та інші права винятково з метою особистого некомерційного використання, крім випадків, коли таке використання завдає або може завдати шкоду охоронюваним законом інтересам правовласника.
  4. Використання Користувачем Контенту, доступ до якого отриманий виключно для особистого некомерційного використання, допускається за умови збереження всіх знаків авторства (копірайтів) або інших повідомлень про авторство, збереження імені автора в незмінному вигляді, збереження твору в незмінному вигляді.
  5. Крім свого власного Контенту, Користувач не має права завантажувати або іншим чином доводити до загального відома (публікувати на Сайті) Контент інших сайтів, баз даних та інші результати інтелектуальної діяльності за відсутності явним чином вираженої згоди правовласника на такі дії.
  6. Будь-яке використання Сайту або Контенту, крім дозволеного в Правилах або у випадку явно вираженої згоди правовласника на таке використання, без попереднього письмового дозволу правовласника, категорично заборонено.
  7. Розміщуючи свій Контент на Сайті, Користувач передає Адміністрації право робити копії свого Контенту з метою впорядкування і полегшення публікації і зберігання користувацького Контенту на Сайті, а також невиняткове право на його використання шляхом копіювання, відтворення, переробки, перекладу і розповсюдження для цілей Сайту або у зв'язку з ними, в тому числі для його популяризації.  У випадку, якщо користувач видаляє свій контент з сайту, права Адміністрації, перелічені вище, будуть автоматично відкликані, проте Адміністрація має право зберігати архівні копії Контенту протягом невизначеного терміну.

Якщо ви зафіксували порушення авторських прав, будь-ласка, повідомте нас про це.