Каталог

Вироби з кераміки ручної роботи

Кераміка: ручна робота

Так склалося, що кераміка - найпоширеніший вид посуду у жителів більшості країн світу. Україна не є винятком. Ми кожного дня користуємося керамічними виробами, хоча не задумуємося про це. Одноманіття, звісно, дещо втомлює, особливо, якщо зважати на те, що кожного дня кілька разів ми здійснюємо прийом їжі. Насправді ж цей процес дуже легко урізноманітнити. А найперше, що Вам для цього знадобиться - авторська кераміка. Ручна робота останнім часом користується особливим попитом. Цей досвід українці переймають від європейських країн, проте він поширюється досить активно.

Керамічний посуд ручної роботи

Керамічний посуд на відміну від металевого чи пластикового не взаємодіє із продуктами та не знищує корисних речовин, які в них містяться. Нагадаємо, що кераміку отримують способом змішування глини (або суміші різних видів глини) із певними домішками найрізноманітнішого походження. Наприклад, залежно від компонентів, які поєднують із глиною, розрізняють такі види кераміки:

  • фарфор;
  • паріян;
  • фаянс;
  • теракота;
  • каррара тощо.

Усі вони мають конкретне призначення, деякі є дуже дорогими, проте завжди особливо цінність мала авторська кераміка. Ручна робота і сьогодні не втрачає поширеності. В Україні у цій галузі працює багато майстрів хенд-мейд. Саме їх об’єднала спільнота “Золоті руки”. У будь-якому куточку України Ви зможете обрати для себе кращий керамічний посуд. Україна здавна славилася глиняним посудом, проте керамічні вироби займають тверду другу позицію.

Кераміка (ручна робота) у подарунок

Такий посуд, що є абсолютно ексклюзивним, стане чудовою ідеєю для подарунку. Особливо вдалим таке рішення буде з приводу річниці подружнього життя. Крім того, цей подарунок можна подарувати молодятам. А також спільнота “Золоті руки” надає своїм користувачам унікальну можливість - виконання індивідуального замовлення. Ви зможете обрати для принта не тільки улюблені зображення чи навіть улюблені картини відомих художників-класиків, а й замовити у майстра нанесення Ваших власних фотографій чи малюнків.

Як купити кераміку ручної роботи?

Окрім керамічного посуду, варто звернути увагу на керамічні сувеніри. Це ідеальний варіант для того, хто любить багато подорожувати, адже мати на згадку таку дрібничку дуже приємно. А для жінок, які присвячують себе домашньому господартсву, радимо обрати набори керамічного посуду. Для того, щоб купити кераміку на порталі zolotiruky.in.ua - вироби ручної роботи - Вам необхідно лише зареєструватися.