Каталог

Природні матеріали

Всі категорії
Зроблено з
Природні матеріали
*Немає робіт

Вироби з природного матеріалу ручної роботи

Вироби із природного матеріалу

Унікальні прикраси, аксесуари, картини, іграшки сьогодні дуже важко знайти. Так, ринок пропонує Вам широкий асортимент цих товарів, проте чи справді це настільки якісні та оригінальні вироби? Чи не втомилися Ви від підробок? Від неякісних речей, які не те, що не підтверджують гарантій, а й не є ексклюзивом, і Ви з кожним днем маєте більше можливостей побачити таку річ у когось зі свого оточення. Тому, як альтернативний варіант, пропонуємо звернути увагу на вироби з природного матеріалу сфери хенд-мейд. Майстри порталу “Золоті руки” є справжніми професіоналами у цій сфері.

Хенд-мейд, який Вас вразить

Крім професіоналізму, хочемо відзначити, що вражає також і асортимент матеріалів. Звісно, універсальними є полімерна глина та декоративна пластика, проте ці матеріали мають штучне походження. А трендом сьогодення залишаються екологічно чисті матеріали, оскільки людство усвідомлює свої помилки стосовно природи. У зв’язку із цим радимо звернути увагу на вироби із природного матеріалу. Відмежуйтеся від асоціацій зі шкільними уроками трудового навчання. Вироби з природного матеріалу можуть стати частиною найрізноманітніших речей:

  • прикрас (зокрема з епоксидною смолою);
  • аксесуарів;
  • іграшок (ляльки-мотанки, дерев’яні конструктори, лляні ляльки);
  • канцелярських товарів;
  • елементів декору;
  • натуральної косметики;
  • меблів;
  • картин (екібани та панно) тощо.

Морська тематика

А далі звернемо Вашу увагу речі із конкретних матеріалів. Скажімо, дуже цікавим доповненням до образу у морській чи пляжній тематиці є вироби із черепашок. Йдеться про браслети, намиста, сережка, персні, брошки та кольє із мушель. Такі прикраси виглядають дуже оригінально. Хоча не лише прикраси, а й аксесуари (наприклад, брелки чи елементи чохла для телефону, планшету). Також ця частинка морського дна органічно виглядає у якості основи картини.

Також радимо звернути увагу на вироби із соломи. У першу чергу йдеться про картини. Нагадаємо, що солома - це довговічний матеріал, а тому такі зображення багато років тішитимуть Ваше око. Купити вироби із соломи можна за допомогою порталу “Золоті руки”. Перейдіть за посиланням zolotiruky.in.ua - вироби ручної роботи та пройдіть там реєстрацію - для початку.

Якість запропонованих робіт вразить Вас. Навіть звичний папір перетворюється на унікальну сировину для оригінальних творінь. Вироби із паперу включають не лише канцелярські товари, а й весільні букети, обручі для волосся та інші нестандартні речі.