Каталог

Незвичайне життя флораріумів. Бренд «Triangle & Triangles»

Про майстра Triangle &
Профіль: Triangle &

Геометрична краса скляних форм декору — must have цього року. Ви ще не обзавелися скляними скриньками й поличками? Що ж, сьогодні у вас є шанс познайомитися з роботами креативної команди «Triangle & Triangles» і дізнатися більше про крихкий світі флораріумів.


 

2


 

 

Початок

 

«Як творча людина я завжди цікавилася різними деталями, новинками декору і флористики, — розповідає авторка бренду. — Інтерес до хенд мейду й різних процесів виготовлення, який був із дитинства, надихнув мене вивчити техніку створення флораріума. На це пішло кілька місяців, коли я по крихтах самостійно знаходила необхідну інформацію. Ще чимало часу пішло на пошук потрібних матеріалів та освоєння практичних навичок. Перша вдала робота була подарована кращій подружці. Реакція близьких і друзів — подив і схвалення, підштовхнули мене до того, щоби викласти фото виробів в інтернет. Після цього відразу ж надійшли перші замовлення, що мотивувало й надихнуло на продовження роботи в цьому напрямку».

 

6


 

««Triangle & Triangles» в перекладі з англійської означає Трикутник і Трикутники. Усі наші вироби складаються з геометричних фрагментів, більшість із яких якраз саме трикутники. Наша перша робота (октаедр — форма з трикутників) і наштовхнула на таку назву».

 

 

Про вироби

 

Усі речі виготовляються у вітражній техніці «Тіффані». Спочатку за ескізом вирізається скло, потім обмотується фольгою з міді й міцно зварюється між собою. Колір граней, крім срібного, може бути чорним або золотисто-мідним. Такий ефект досягається за допомогою патини. Після, шви натираються спеціальним воском, і готовий виріб полірується до блиску. І, звичайно, найголовніший «матеріал», без якого не вийде жодна робота — це любов і старання.

 

9


 

Спочатку флораріуми призначалися для висаджування різних рослин, наприклад, кактусів і сукулентів (їм потрібен мінімальний догляд). Але різні форми «Triangle & Triangles» також використовують ілюстратори та візажисти (для зберігання кистей), декоратори (для красивих дрібниць), фотографи (для роздрукованих фотографій). З огляду на таке оригінальне застосування виробів, асортимент став розширюватися, почалося виготовлення фото боксів під потрібний розмір фотографій або листівок, весільних скриньок для обручок і навіть геометричних настінних поличок.

 

1


7


 

Основними клієнтами є люди з вільним польотом думки й уяви, які хочуть підкреслити свій вишуканий смак в інтер’єрі. Бренд також співпрацює з дизайнерами інтер’єрів, event-агентствами і власниками ресторанного бізнесу.

«Стиль «Triangle & Triangles» — це чіткість ліній, геометричні форми й лаконічність виробів».

 

4


 

Головна особливість бренду полягає в застосуванні першокласних матеріалів, що підвищує якість готового виробу. А також — індивідуальний підхід і можливість виконати практично будь-яке побажання клієнта.

 

 

Чим надихаєтеся?

 

- Передусім величезний прилив сил і впевненість у своїй справі я отримую від вдячних клієнтів. Багато часу присвячую книгам, накопичуючи ідеї, думки, цитати. Адже це довгостроковий вклад у свій розвиток. Поїздки в нові місця, як і книги — це завжди нові враження й емоції. Іноді цікаві ідеї приходять саме в такі моменти. Й одне з найсильніших джерел натхнення — любов. Це почуття настільки окрилює, що хочеться ділитися добром і посмішками з усім світом. Тому ми демонструємо свою любов через наші роботи.

 

10


 

 

Яких речей ніколи не буде в «Triangle & Triangles»?

 

- Не буде неякісної продукції, оскільки кожне замовлення ретельно перевіряється перед відправкою, і ми завжди з нетерпінням чекаємо зворотного відгуку від клієнта.

 

3


 

 

Творчі плани?

 

- Звичайно, творчих планів багато, ми йдемо до них поступово і впевнено. Розширюємо свій асортимент: у нас великий вибір шкатулок для весільної церемонії. Ще ми можемо зберегти вашу улюблену квітку, залютувавши її в склі.

11


 

05.05.2017

Рекомендовані статті:

Креативний дім для рослин Креативний дім для рослин
Креативний дім для рослин
#Флораріум# декор# своїми руками# флораріум фото# рослини# вазони
Vas Glass. Скло, що диктує умови Vas Glass. Скло, що диктує умови
Vas Glass. Скло, що диктує умови
#скло# геометрія# бренд
Як прикрасити сад своїми руками. Творимо казку Як прикрасити сад своїми руками. Творимо казку
Як прикрасити сад своїми руками. Творимо казку
#казковий сад# сад своїми руками# дизайн саду своїми руками# ідеї для саду
Скло зі статусом. Karavaeva glass Скло зі статусом. Karavaeva glass
Скло зі статусом. Karavaeva glass
#скло# геометрія# вітраж# бренд# тренд# прикраси

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.