Каталог

Чарівниця подушкової країни

Про майстра Анна
Профіль: Анна

"В голові є бездонна скринька, яка все життя наповнюється  ідеями, образами і емоціями. Оточуючий світ постійно пропонує вам різноманітні ідеї – спостерігайте!"

У повсякденному житті дедалі менше часу та місця на чудеса. Не дивно, нас швидше зацікавить останній курс валют,  новини біржового ринку,  події брудного політичного світу,  але  чомусь не фантастичні картини, намальовані самою природою та перенесені у побут руками талановитого майстра. 
Втім, познайомившись із роботами київської майстрині Анни Бондаренко, мимохідь  забуваєш про буденність. Її кольорові равлики на подушках,  кумедні бегемоти, які носять на собі будинки,  корівка, схожа на норовливу Кармен, рибини незвичних форм та відтінків – це справжня мандрівка невідомою країною чудес. І не лише для дітей, але й для дорослих, які досі не втратили почуття творчості та безтурботності. Про потужне натхнення, перші проби у малюванні, найоригінальніші замовлення та особливості своїх декоративних подушок Анна охоче розповіла у інтерв’ю. 
 
 
Декоративні подушки Майстер фото 2
 

З чого почалося ваше захоплення? Скільки часу ви займаєтеся рукоділлям? Коли створили перший виріб?

Думаю початок іде ще з дитинства. Пам’ятаю, як в дитячому садочку мене похвалили за найгарнішу зліплену пластилінову лисичку, а в школі серед усіх предметів я любила лише музику і малювання.  В дитинстві бабуся записала мене в гурток петриківського розпису, і я пам’ятаю, як вона потім купляла в мене розписані мною дощечки за три карбованці. Виробам з текстилю я надала перевагу після закінчення університету за спеціальністю "художник-дизайнер текстилю", а першу свою подушку створила десь у 2006 році, вона була червоною з меланжевим мереживом посередині.
 
Декоративні подушки Майстер фото 3
 
 
Декоративні подушки Майстер фото 4

У Ваших роботах відчувається індивідуальний підхід, зокрема, симпатія до анімалістичної (тваринної) тематики. Чому саме обрали таку тематику?

Я би не сказала що я її обрала, скоріше вона мене. Просто приємніше створювати щось яскраве, добре і веселе. Людство постійно наділяє тварин людськими рисами, і так створюються образи в яких ви впізнаєте себе або знайомих.

 

Якими матеріалами наповнюєте подушки? 

Мої подушки наповнені альтболлом(сіліконізованними кульками). Це сучасний наповнювач із сильно скручених  волокон. Він гіпоалергенний і не поглинає пил та запах.
 

Напишіть 5-7 будь-яких слів, які у Вас асоціюються з вашою справою. Або ж висловлювання про те, з чим ви асоціююєте свою роботу.

Радість, задоволення, душевність, стиль і якість.
 

Які у вас були найоригінальніші замовлення? Що замовляють найчастіше?

На цей момент найоригінальнішим замовленням, мабуть, була подушка з корівкою, поряд з якою обов’язково повинен бути намальований павучок, і я не стала розпитувати чому саме, а просто зробила.  Зараз фаворитів серед замовлень немає, але колись частенько обирали котиків.

 

Ваша творчість на виставках, конкурсах, співпраця із певними закладами. Чи брали участь і де саме? 

Був період, коли я брала участь у виставках, але це не принесло мені бажаних результатів. Майстер-класів ніколи не проводила, але в 2012 році в журналі «Уютная квартира» був надрукований мій майстер-клас.
 
Декоративні подушки Майстер фото 5
 
Декоративні подушки Майстер фото 6
 

 

Звідки черпаєте ідеї на створення подібних речей? Що саме вас надихає? 

В голові є бездонна скринька, яка все життя наповнюється  ідеями, образами і емоціями. Оточуючий світ постійно пропонує вам різноманітні ідеї – спостерігайте. Оно хмаринка у вигляді дракона, а ота пляма на стелі схожа на кролика, а цей гарненький листочок так і просить, щоб його намалювали.  А ще -  не треба забувати про безмежні мистецькі надбання нашого світу ;)

 

Які поради можете дати початківцям у своїй галузі? На що варто звернути особливу увагу? А чого краще уникати? 

Тільки поступовий досвід приведе вас до бажаних результатів. Робіть спроби і засвоюйте. Уникайте страху перед труднощами. Створюйте  ваш виріб по совісті, так як ви б хотіли, щоб зробили для вас.
 

Запитання від попереднього майстра:   Чи маєте якусь ідею, яку не наважуєтесь реалізувати?

Ідей безліч. І не те щоб я не наважуюсь, а просто для деяких ідей потрібні чималі кошти, а для деяких банальний поштовх до дії. 
 
Декоративні подушки Майстер фото 7
 
Декоративні подушки Майстер фото 8
 

БЛІЦ (Коротко)

 
1. Улюблені кольори- сірий, білий, чорний, жовтий, яскраво зелений, бірюзовий, більше люблю поєднання кольорів.
2. Улюблені книги - Стругацькі « Важко бути Богом», Булгаков «Майстер і Маргарита», Желязни «Хроніки Амбера».
3. Ваші уподобання в музиці - Океан Єльзи, Сергій Бабкін, Нора Джонс.
4. Улюблені фільми - Їх дууууже багато: … «Хмарний атлас», «Володар перстнів», «Зоряні війни», «Аліса в країні чудес», «Їж, молись, люби» і т.д. 
5. Улюблений вислів - Їх теж багато. В одному з моїх улюблених фільмів «Барон Мюнхгаузен» що не слово, то шедевр: «Вы утверждаете, что человек может поднять себя за волосы? Обязательно! Мыслящий человек просто обязан время от времени это делать».
«Я понял, в чём ваша беда: вы слишком серьёзны. Умное лицо — это ещё не признак ума, господа. Все глупости на земле делаются именно с этим выражением лица. Улыбайтесь, господа. Улыбайтесь!»
6. «Якби не було видів творчості, якими Ви займаєтеся зараз, чим би Ви захопилися? – Хочу бути космонавтом.
7. Завжди мріяла опинитися на ... космічному кораблі.
8. Ідеальна жінка - це ... гармонія.
9. Із задоволенням би зустрілася з ... Ошо в наступному житті.
10. З упевненістю можу сказати, я...оптиміст.
11. Яке питання ви б задали наступному майстрові?
Питання: Чи вірите Ви у неможливе ?
 
Декоративні подушки Майстер фото 9
 
14.05.2016

Рекомендовані статті:

СВІЧА СВІЧА
СВІЧА
#свічка# свіча# подарунок
"Вуличне мереживо" по-польськи "Вуличне мереживо" по-польськи
"Вуличне мереживо" по-польськи
#Стріт-арт# вуличне мистецтво# графіті# Варшава# мереживо# купити мереживо# NeSpoon
Геометрия и рукоделие Геометрия и рукоделие
Геометрия и рукоделие
#многогранник# рукоделие# геометрия# необычно
Привіт, 2014-й! Привіт, 2014-й!
Привіт, 2014-й!
#Новий рік# Новий рік 2014# Золоті руки# zolotiruky# рік коня# рік коня 2014

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.