Каталог

  20 домашніх ідей, які зроблять ваш Великдень незабутнім

  На порозі світлого Великодня ми вкотре пропонуємо вам підбірку святкових композицій для незабутньої домашньої атмосфери і, звісно, хорошого настрою. До вашої уваги нестандартний декор великоднього яйця, символа нового життя, саморобки у вигляді пасхального кролика, розкішні вінки та інші цікаві ідеї для оздоблення вашої домівки. 
   
  Великодній декор фото 2
   
  Великодній декор фото 3
   
  Великодній декор фото 4
  Великодні свята відкривають перед прихильниками рукодільної творчості чимало горизонтів. Але окрім цього, залишаємо вам кілька цікавих фактів про це свято. 
   
  Великодній декор фото 5
  Великодній декор фото 6
   
  Великодній декор фото 7
   
  Великодній декор фото 8
  Великодній декор фото 9
   
  Великодній декор фото 10
   
  Великодній декор фото 11
  Великодній декор фото 12
   
  Великодній декор фото 13
   
  1. Найбільша у світі писанка "живе" у Канаді, у місті Вегревілль. Як можна здогадатися, це справа рук української діаспори, яка подібним жестом мала на меті увіковічнити перших українців, що приїхали жити у Канаду. 
  Її довжина - 8 метрів, ширина - 5. Нестандартний пам'ятник без проблем можуть обгорнути двадцять осіб взявшись за руки. Що найцікавіше, пасхальне яйце зроблене з непотрібних уламків старих літаків. Як бачимо, з відходів і справді можна робити справжні шедеври. 
   
  Великодній декор фото 14
  2. А ось найбільша мозаїка, зроблена із яєць, знаходиться в Україні, у Софійському соборі. Панно Пресвятої Богородиці має вагу 2.5 тонни і містить більше 15 тисяч яєць, які розфарбовані руками талановитих українських майстрів-писанкарів. 
   
  Великодній декор фото 15
   
  3. Ще один "великодній рекорд" -  найстаріша у світі паска. Таку реліквію спекли ще у 1821 році  у британській родині Тітмен. З того часу  знамениту випічку передають у покоління в покоління. Дивно, але паска досі не втартила свого вигляду - вона, як і майже 200 років тому, чудово пахне, зберігаючись у спеціальній коробочці.
  4. Шведи і фіни по-своєму святкують Великдень. Поки ми дофарбовуємо останню крашанку і закінчуємо усі святкові приготування, мешканці тамтешніх сіл запалюють урочисті багаття і запускають феєрверки. Більше того, у Страсну п'ятницю у Швеції та Фінляндії відбувається щось на зразок Хелловіна. Як не дивно, але образ відьми тут користується найбільшою популярністю. 
  5. На Бермудських островах величне свято Пасхи зустрічають масовим запусканням повітряного змія. Жителі цих країв таким жестом мають на меті показати, що Христос вознісся на небеса.
  6. Втім, Великдень - це не лише світлі звичаї. У багатьох латиноамериканських країнах, а також у Греції є традиція привселюдно спалювати опудало Юди , який за біблійною легендою зрадив Христа. Нерідко замість штучного Юди жителі міст спалюють опудала політиків і навіть відомих бізнесменів. 
   
  Великодній декор фото 16
   
  Великодній декор фото 17
   
  Великодній декор фото 18
   
  Великодній декор фото 19
   
  Великодній декор фото 20
   
  Великодній декор фото 21
   
  Великодній декор фото 22
   
  Великодній декор фото 23
  Усі права на фото, використані у статті, належать їх власникам. Вони використані з метою творчого натхнення.
  14.05.2016

  Рекомендовані статті:

  Мені потрібно більше цікавих статей

  Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.