Каталог
Повернутись до календаря
Подія перебуває на модерації

Гешефт Ретро-Весна

У нас кльові новини! Просто ульот! Гешефт планується 8-9-10 травня 2021 року, хоча ви засумніваєтеся який це рік ... адже темою стане Ретро-весна!

 

Ми нагадаємо про все, про що приємно згадати, розповімо про все, про що ви не знали або чули лише від предків, розкриємо тему 80-90-х так, як вам і не снилося!

 

Тонкі асоціації, яскраві тригери дитинства, настрій і дух того часу - тільки верхівка наших завдань. Ми обіцяємо занурювати в епохи на всіх рівнях: за допомогою квітів, знайомих звуків і смаків, тих самих рухів, характерних відчуттів.

 

 

Щось невловиме почуття - коли все тільки починається, коли стоїш на порозі НОВОЇ ЕРИ людства, коли тільки починаєш мріяти про персональному комп'ютері, вмієш робити мікстейп і збираєш кришечки, щоб виграти йо-йо. Пограємо в резиночки і згадаємо хвилю з брейкдансу? Потанцюємо під хіти або пошейпім на аеробіці? А може навіть дізнаємося, який сьогодні відповідь дасть вкладиш Love is ...

 

І, звичайно, на дизайн-маркеті знайдемо по фігурці соковиті неонові лосини, підберемо махрову пов'язку в тон або відірвемося ті самі джинси (до речі, з чим їх носити?) Встигнувши оцінити все новеньке, що готують дизайнери і улюблені проекти.

 

 

Цілих три дні (так-так, додатковий вихідний нам дуже до речі!) 8-9-10 травня відриваємося на улюбленому Гешефті, насолоджуючись Ретро-Весною!

 

І не проспи розіграш пейджера!