Каталог
Повернутись до календаря
Подія перебуває на модерації

XXІI Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька»

XXІI Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька»*

 

 

XXIІ Міжнародна виставка авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» – головний виставковий проект країни, для зручності експонентів та відвідувачів розподілений на такі тематичні зони: «Авторська лялька», «Арт-лялька», «Ляльки reborn», «Ведмедики Тедді та друзі», «Blythe&Со».

 

 

Колекційні авторські ляльки, виконані в різноманітних техніках, ведмедики Тедді та їх друзі, кастомізовані ляльки, ляльковий одяг, взуття, меблі та багато інших різних аксесуарів – все це очікує на відвідувачів.

 

 

Центральний творчий майданчик «Арт-лялька» представляє авторські роботи майстрів-лялькарів, а також нові тематичні проекти відомих авторських колективів на відкритих виставкових подіумах.

 

 

Заплановано проведення традиційних конкурсів – конкурс авторських робіт «Модна Лялька – Світ ляльок. Поезія та естетика», «Мій улюблений ведмедик», а також конкурс дитячої творчості «Модна Лялька – Улюблений книжковий герой». Переможці серед учасників конкурсів отримують призи від організаторів виставки.

 

 

Організатор пропонує відвідувачам цікаву програму, яка включатиме тренінги, лекції, а також майстер-класи від майстрів та творчих студій.

 

Відвідування виставки для кожного - це унікальна можливість зануритися в чарівний світ мистецтва ляльки, познайомитися безпосередньо з авторами і майстрами, придбати вподобані роботи.

 

 

Чекаємо на вас!

 

Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, (м. Лівобережна)

 

Години роботи: 9-10 квітня з 10.00 по 19.00; 11 квітня з 10.00 по 17.00

 

 

Заявки для участі:

 

https://forms.gle/4QyC9ysWHBWSfFoD7

 

 

Онлайл квиток 

 

https://2event.com/events/1861949#/

 

 

Детальна інформація:

 

https://modnalyalka.com.ua/cp82222-modna-lyalka.html та @modnalyalka

 

 

Організатор виставки – редакція журналу «Модное рукоделие»

 

* Фото/відео зйомка, зроблена відвідувачами / учасниками під час проведення vіжнародної виставки авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» проводиться з дозволу ТОВ «Чарівний бісер». Компанія залишає за собою право використовувати дані матеріали в подальшому на свій розсуд .


Найближчі події