Каталог
Усі теми Групи Поради Матеріали Вільні теми

Ідеї та пропозиції для ZRK.

Ірина 15.05.2016 | 06:32

Привіт!smile Ти відкрив цю тему, а, отже, уже небайдужий до розвитку нашої платформи творчості. Якщо у тебе є додаткові ідеї, пропозиції щодо покращення нашої роботи, ми відкриті до діалогу. 

Анна 06.06.2016 | 21:21

Хотіла нещодавно "почистити" магазин, видаливши застарілі роботи, які не зможу точно відтворити, і згадала про колекції інших учасників - адже якщо я видалю роботу, у колекції буде дірка, дуже не хочеться такого робити. Доводиться ставити таким роботам тип Для прикладу і сподіватися потім, що покупець згодиться на великі зміни.

Чи можна зробити так, щоб при видаленні роботи її фотографія залишалася в колекції, вже без посилання?

Ольга 07.06.2016 | 03:27

Привіт! Дякую, Ірино, що відкрили цю тему, пропозицій дійсно чимало)1. Було б гарно завести на сайті якусь сторінку/закладку "Робота дня", адже у спільноті є така тема. 2. Можливість змінювати порядок робіт у магазині + окрема "вітрина" для акційних товарів.3. Можливість для майстрів вести вланий блог не лише у рамках "мк/тренди/ідеї", а і для викладення власних думок/фото/анонсів/акцій - а може, хтось влаштував би розіграш серед друзів/підписантів - як про це повідомити?4. Більш детальна статистика, де відображалась би інфо стосовно кожноі роботи - які додали в улюблені, які переглядали останнім часом. Бо коли додаєш нові роботи, то взагалі не видно, як на них реагують, адже в топ-роботах видно лише 10, які набрали перегляди лише завдяки  давньому викладенню на сайті.5. Можливість додавати роботу в улюблені із загального каталогу.А ще, було би круто, якби ви розіграли хоча б кілька платних "тарифних планів", або провели акцію, щоб іх можна було купити дешевше - мені здається, така акція би привернула чимало майстрів. Ну та то вже з області мрій)) Здається, я вже й так чимало накатала, хочеться і інших послухати))Дякую, що з таким ентузіазмом працюєте - це відчувається) Сайт дійсно стильний, сучасний, цікавий! Процвітання вам , ну і нам разом з вами!

Галина 10.06.2016 | 14:17

Анна, доброго дня!

Тепер для уникнення виникнення пустих місць у колекціях ми створили ряд резервних робіт. У випадку деактивації чи видалення роботи майстра, що є в колекції, її замінює одна із робіт резервного ряду, що вибрав Користувач.

Галина 10.06.2016 | 15:03

Ольга, привіт) Дякуємо Вам за гарну оцінку сайту та команди)))1. У сторінці Блогу є голосування за роботу тижня //zrk.in.ua/blog

2. Ви можете змінювати порядок робіт у Магазині. Просто натисніть на роботі значок, що відображає чотири стрілочки, у вікні редагування магазину і перетягуйте роботу у потрібне місце.

3. Усі статті вказаних тематик, які Ви зазначили, Ви можете писати у своєму Блозі. Вони будуть відображатись на Вашій сторінці, у новинах Ваших друзів та підписників, а також цією статею можна поділитись у соцмережах.

4. Статистику переглядів, вподобань та покупок кожної з робіт Ви можете бачити у відкритому вікні цієї роботи під назвою Магазину.

5. Додавання роботи в Улюблене із Каталогу не передбачене дизайном сайту, тому, на жаль, ця функція найближчим часом не буде доступною. 

Щодо розіграшів, то ми цю ідею візьмемо до уваги, дякуємо Вам) Бажаємо приємної роботи з порталом! smile

 

Ольга 11.06.2016 | 14:59

Галина, дякую за зворотній зв'язок!

Розалія 26.12.2016 | 11:46

Доброго дня! Скажіть будьласка як можна заголовне фото змінювати,щоб не видаляти його,деколи буває що хочеться інше поставити(старе проїлося)giggle,то приходиться видаляти,чи може я тугодумblush Дякую!

Софія 23.10.2018 | 18:42

 Здравствуйте. Подскажите, можно ли как то востановить удаленную статью?

Boris 11.01.2019 | 10:50

Добрый день!D facebook messager пару дней назад оставил несколько вопросов. Никакой реакции. Кто-то есть живой на сайте?

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.