Каталог
Усі теми Групи Поради Матеріали Вільні теми

Виставка ZRK

Ірина 15.05.2016 | 06:42

Друже, ми уже розпочали роботу над організацією handmade-виставки у Львові. Будемо вдячні за будь-які ідеї, побажання та пропозиції щодо співпраці. Створюй ідеальну платформу творчості разом із нами! 

Pretty 16.05.2016 | 02:37

Ура! Ура! Ура!!!!!

Очень ждееем)

Лично мне бы хотелось какого-то творческого пространства. Чтобы это было не в рамках, скажем, велирной или книжной выставки, а вот исключительно пространство ZRK. И не важно, будет это вытавка на улице, в большом торговом центр или в подвальчике галереи. Главное, пусть там будет арочка для фотоснимков с вашим фирменной птичкой или "творческим" сердечком, приятности для посетителей (например, розыгрыши изделий от мастеров) и творческий заряд для мастеров :)

Pretty 16.05.2016 | 02:38
*ювелирной
Євгенія 17.05.2016 | 01:29

Це буде геть інший формат від першої виставки?Бо і розіграші, і баннер, і атмосфера була. Те, що завжди цікавить нас, хендмейдерів-люди! багато людей! Бо навіть якщо вони нічого не купляють, просто ходять, роздивляються і питають-це великий+, це реклама, і т.д.Звідси-місце має бути круте-багатолюдне. Ідеально-супер центр з багатотисячним натовпом, який завжди є-це ТЦ Форум, пл. Ринок (хоча її наврядчи дадуть) і біля Оперного. Це цікаве як нам, так і покупцю, або ж просто "та ми тут гуляємо" /вирішили подивитись. Розіграші-нормально, але багато хто не витримує чекати вечора, чи якийсь печний час. Мабуть, концертна программа- бо музика, якесь дійство - це все "завлікає" людей.

Людмила 17.02.2019 | 10:56

Ірина, здравствуйте , я не по теме но все же, помогите востановить мой магазин , я не могу зайти , вот мой магазин , есть заказы а принять не могу https://zrk.in.ua/ru/shop/fedora-1503774430

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.