Каталог
Допомога / Правила / Інші положення

Адміністрація надає підтримку, допомагає і відповідає на запитання користувачів тільки через контактну форму або спеціальні тематичні поштові скриньки.
У більшості випадків Адміністрація не має можливості відповідати на питання і публікувати коментарі в Співтоваристві. Анонси та новини, що розміщуються Адміністрацією і що носять інформативний характер, закриті для коментування. Якщо Адміністрація хоче обговорити якесь питання з користувачами - це в явному вигляді повідомляється в тексті публікації.
Будь-яка інформація, опублікована користувачем, відображає виключно його думку і не обов'язково збігається з думкою Адміністрації. Адміністрація не несе ніякої відповідальності за подібну інформацію.
Розміщення будь-якої інформації в будь-якому загальнодоступному розділі ZRK автоматично означає згоду користувача з цими Правилами та необхідністю їх виконання. Звертаємо увагу на те, що деякі типи Контенту після розміщення його користувачами на ZRK не видаляються Адміністрацією. Однак Контент, що порушує правила, може бути прихований або видалений Адміністрацією відповідно до Правил ZRK без будь-якого повідомлення.