Каталог
Допомога / Правила / Правила форуму ZRK

1. У форумі бажані:

 

1.1. Знання предмету розмови.
1.2. Гарне почуття гумору.
1.3. Уміння вести бесіду.
1.4. Виважений виклад своїх думок.
1.5. Пріоритет корисної інформації.

 

2. У форумі ДУЖЕ не бажані:

 

2.1. Оverquoting – цитування допису співрозмовника за межами необхідного для розуміння змісту Вашого допису.
2.2. Underquoting – кросспост допису в нову тему без необхідних для розуміння допису користувача цитат з попередніх тем.
2.3. Навмисне незнання мови спілкування (ненавмисне також не бажане...).
2.4. Offtopic – ведення обговорення за рамками початкової теми.
2.5. Flood, flame – ініціація і підтримка неінформативних бесід, постинг зайвої кількості повідомлень підряд.
2.6. Порушення заповідей «не вбий», «не вкради» і «не лжесвідчи».
2.7. Особиста переписка в рамках форуму між двома-трьома учасниками форуму.
2.8. Написання повідомлень, що містять один-два рядки, або коментарі-оцінки на зразок: “Я теж так думаю”, “згоден” і т. д.
2.9. Неінформативні назви тем.
2.10. Розміщення текстів і картинок занадто великого обсягу.
2.11. Неграмотне використання у дописах та темах програмного коду.
2.12. Надмірне використання форматування тексту, використання картинок далеких за змістом від теми.
2.13 Розміщення великої кількості посилань на інші ресурси, якщо вони не мають прямого стосунку до обговорення.
2.14. Викривлення в темах, відповідях та коментарях нікнейму користувача без його згоди на це, особливо в образливій формі.

 

3. У форумі заборонені:

 

3.1. На форумі заборонені будь-які прояви міжнаціональної ворожнечі, висловлювання, які ображають чужу гідність, а також використання ненормативної лексики, у тому числі - з заміною літер різноманітними значками або цілих співзвучних слів. Якщо Ваші думки неможливо висловити без ненормативної лексики - швидше за все, ці думки взагалі не варто висловлювати.
        3.1.1. Заборонено ображати в коментарях інших відвідувачів (як людей, так і бренди, магазини). Образи – не привід для обговорення і не елемент дискусії. Висловлюйтесь по суті обговорюваної теми. Наш форум призначений для дружнього спілкування, а не для з’ясовування стосунків.
3.2. Якщо користувач вважає, що якийсь допис є образливим для нього чи таким, що принижує Вашу гідність, потрібно вчинити наступне:
        3.2.1. Проігноруйте такий допис.
        3.2.2. За вагомої потреби напишіть відповідь автору допису у приватному листі.
        3.2.3. Зверніться приватним листом з вказанням адреси допису до модератора. У випадку розміщення інформації, що є неправдивою         чи образливою, її буде видалено з форуму.
        3.2.4. Відповідаючи на образи, варто розуміти що, швидше за все, Ваші дописи будуть вилучені. Причому раніше, ніж кривдник їх             прочитає.
3.3. Забороняється приватне спілкування що не відповідає тематиці форуму.
3.4. На форумі заборонена публікація оголошень рекламного характеру и кросс-постинг (публікація однакових або схожих повідомлень відразу в декількох темах чи коментарях). Такі дописи будуть видалені.
3.5. Забороняється будь-яка явна або прихована реклама. Ця вимога стосується реклами Інтернет-сайтів, товарів, послуг та всього іншого (без дозволу адміністрації сайту), а також релігійна, політична та інша агітація в будь-якій формі.
3.6. Невиправдане вживання лексики, несумісної зі світлим образом майбутнього, описаного Стругацькими в романі “Полудень, ХХII століття".
3.7. Забороняється обговорення тем, закритих модератором.
3.8. На форумі заборонено розміщення неправдивої, неперевіреної, базованої на чутках інформації без явного наголошення що така інформація є недостовірною. Користувачам, які розміщують неправдиву інформацію, доступ до форуму може бути заблокований.
3.9. У темі заборонено вказувати:
        3.9.1. Посилання, гіперпосилання.
        3.9.2. Назви брендів.
        3.9.3. Будь-яку контактну інформацію.
        3.9.4. Винятки тільки за узгодженням адміністрації сайту.
3.10. Заборонено прикріплення зображень нецензурного, непристойного, порнографічного змісту, а також зображення провокаційного або образливого характеру, у т. ч. з використанням нацистської символіки, ті, які містять рекламні матеріали або матеріали, які можуть так бути витлумачені у т. ч. з адресою ресурсу в мережі Інтернет.
3.11. Заборонено згадувати у дописі подібні за написанням, викривлені нікнейми користувачів з метою дискредитації і т. д.
3.12. Забороняється у дописах змінювати нікнейм користувача без його згоди, в іншому випадку це прирівнюється до образи.
3.13. Заборонено тролінг – розміщення провокаційних дописів з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, образи, марнослів'я тощо.

 

4. Модератор:

 

4.1. Модератор має право виносити зауваження, попередження і здійснювати каральні санкції проти злісних порушників.
4.2. Модератор має право вносити виправлення, переносити і видаляти дописи, що порушують правила.
4.3. Модератор може змінювати формулювання тем, закривати і видаляти теми обговорень.
4.4. Модератор може на свій розсуд вирішувати спірні питання, у тому числі щодо моральності та інформативності дописів.
4.5. Дії модератора не оскаржуються і не обговорюються користувачами в рамках форуму.
4.6. Питання модератору щодо його адміністративних дій задаються винятково через особисті повідомлення або e-mail.

 

5. Адміністрація не несе відповідальності за зміст дописів:

 

5.1. Теми та дописи відображають точки зору їхніх авторів, а не адміністрації (крім повідомлень, розміщених її представниками).
5.2. Адміністрація не несе відповідальності за висловлювання користувачів. Усе, що користувач розміщує на форумі, залишається повністю на його сумлінні та відповідальності.
5.3. Не розглядаються претензії, пов’язані з авторством матеріалів, що розміщенні у форумі.

 

6. Користувач повинен серйозно та відповідально ставитися до вибору розділу для кожної створюваної теми:

 

6.1. Розділ “ГРУПИ” призначений для створення об’єднань хенд-мейдерів за інтересами: скажімо, тих, хто працює зі шкірою чи ювелірною смолою; а також пошуку майстрів, які працюють у тому ж напрямку, та обговорення професійних питань.
6.2. Розділ “ПОРАДИ” стосується прохань про рекомендації. У цьому розділі найдоцільніше використовувати інструмент голосування. Це розділ, який спрямований на звернення про допомогу до всієї спільноти.
6.3. Розділ “МАТЕРІАЛИ” є полем для спілкування майстрів про матеріали, фурнітуру, інструменти та інші бізнес-питання, стосовно яких інші майстри можуть надати компетентну консультацію.
6.4. Розділ “ВІЛЬНІ ТЕМИ” відведений для усіх неробочих розмов, де можна обговорити широке коло handmade-питань.

 

Будь ласка, враховуйте той факт, що форум є спільним простором і що Ваші теми та дописи не піддаються редагуванню та видаленню. Кожен учасник форуму несе відповідальність за те, що він публікує на форумі. Ми не приховуємо змісту за пошуковими запитами.