Каталог
Допомога / Правила / Політика конфіденційності

Дякуємо що вирішили приєднатись до команди ZRK, ми забовязуємось захищати вашу особисту інформацію та ваше право на конфіденційність. Якщо у вас є якісь запитання чи сумніви щодо нашої політики чи практики щодо вашої особистої інформації, будь ласка, напишіть нам на email: zolotirukyclub@gmail.com.

Коли ви відвідуєте наш веб-сайт https://zrk.ua/ і користуєтесь нашими послугами, ви довіряєте нам особисту інформацію. Ми ставимося до вашої конфіденційності дуже серйозно. У цій політиці конфіденційності ми прагнемо пояснити вам якомога чіткіше, яку інформацію ми збираємо, як ми її використовуємо та які права ви маєте на неї. Ми сподіваємось, що вам знадобиться трохи часу, щоб уважно її прочитати томущо це важлива інформація. Якщо в цій політиці конфіденційності є якісь умови, з якими ви не погоджуєтесь, будь ласка, припиніть використання наших Сайтів та наших послуг.

Ця політика конфіденційності поширюється на всю інформацію, зібрану на нашому веб-сайті (наприклад, https://zrk.ua/), а також на будь-які пов’язані з ними послуги, продажі, маркетинг чи події (ми в цій політиці конфіденційності називаємо їх спільно як "Послуги") .

Будь ласка уважно ознайомтеся з цією політикою конфіденційності, оскільки вона допоможе приймати обгрунтовані рішення щодо обміну вашою особистою інформацією з нами.

 

Яку інформацію ми збираємо?

 

Якщо коротко: ми збираємо особисту інформацію, яку ви нам надаєте.

Ми збираємо особисту інформацію, яку Ви добровільно надаєте нам під час реєстрації в Послугах, виявляючи зацікавленість в отриманні інформації про нас або про наші товари та послуги, при участі в заходах щодо Служб або іншому зв’язку з нами.

Особиста інформація, яку ми збираємо, залежить від контексту вашої взаємодії з нами та Службами, вибору, який ви робите, та функцій, які ви використовуєте. Персональна інформація, яку ми збираємо, може містити:

- Загальнодоступна особиста інформація. Ми збираємо ім’я, прізвище; email; номер телефону; місто та країну проживання; соціальні мережі; та інші подібні дані.

- Особиста інформація, надана вами. Ми збираємо дані, зібрані в результаті опитувань; фінансову інформацію (історія покупок); та інші подібні дані.

- Дані для входу в соціальні медіа. Ми можемо надати вам можливість зареєструватися, використовуючи дані облікового запису соціальних мереж, наприклад ваш Facebook, Vkontakte або Google account. Якщо ви вирішите зареєструватися таким чином, ми збиратимемо Інформацію, описану в розділі "Як ми опрацьовуємо вхід через соціальні мережі" нижче.

Вся особиста інформація, яку ви нам надаєте, повинна бути правдивою, повною та точною, і ви повинні повідомляти нас про будь-які зміни такої особистої інформації.

 

Інформація яка збирається автоматично

 

Якщо коротко: деяка інформація - наприклад, IP-адреса та/або характеристики веб-браузера та пристрою - збирається автоматично під час відвідування наших Сервісів.

Ми автоматично збираємо певну інформацію під час відвідування, використання або навігації в Сервісах. Ця інформація не розкриває вашу конкретну особу (наприклад, ваше ім’я чи контактну інформацію), але може включати інформацію про пристрій, наприклад вашу IP-адресу, характеристики браузера та пристрою, операційну систему, мовні налаштування, посилальні URL-адреси, ім’я пристрою, країну, місцезнаходження, інформацію про те, як і коли ви користуєтесь нашими Сервісами та інша технічна інформація. Ця інформація в першу чергу необхідна для забезпечення безпеки та функціонування наших Служб, а також для внутрішньої аналітики та звітності.

 

З ким ви будете ділитися вашою інформацією?

 

Якщо коротко: ми обмінюємось та розголошуємо вашу інформацію лише з описаними в даному документі третіми сторонами.

Ми класифікували кожну сторону, щоб ви могли легко зрозуміти мету нашої практики збору та обробки даних. Якщо ми обробили ваші дані на основі вашої згоди і ви хочете відкликати свою згоду, будь ласка, зв’яжіться з нами.
- Реклама і маркетинг: Google AdSense
- Дозволити підключатися до своїх сторонніх облікових записів: облікового запису Facebook, акаунта Вконтакте та облікового запису Google.
- Рахунок-фактура та оплата: Liqpay
- Обмін в соціальних мережах: соціальні плагіни Facebook, соціальні плагіни Vkontakte та соціальні плагіни Pinterest
- Реєстрація та автентифікація облікових записів користувачів: Вхід у Facebook, Vkontakte та Google
- Веб і мобільна аналітика: Google Analytics

 

Як ми опрацьовуємо вхід через соціальні мережі

 

Якщо коротко: якщо ви вирішите зареєструватися або увійти в наші сервіси за допомогою облікового запису соціальних мереж, ми можемо мати доступ до певної інформації про вас.

Наші Послуги пропонують вам можливість зареєструватися та увійти в систему, використовуючи дані вашого облікового запису в соціальних мережах сторонніх сторін (наприклад, ваші входи у Facebook чи Vkontakte). Якщо ви вирішите це зробити, ми отримаємо певну інформацію про вас від вашї соціальної мережі. Інформація про профіль, яку ми отримуємо, може відрізнятися залежно від соціальної мережі, але часто включатиме ваше прізвище, ім’я, email і зображення профілю.

Ми будемо використовувати інформацію, яку ми отримуємо, лише для цілей, описаних у цій політиці конфіденційності, або які іншим чином стануть зрозумілими для Вас у Службах. Зауважте, що ми не контролюємо та не несемо відповідальності за використання вашої особистої інформації вашою соціальною мережею. Рекомендуємо переглянути їх політику конфіденційності, щоб зрозуміти, як вони збирають, використовують і обмінюються вашою особистою інформацією, а також як можна встановити свої налаштування конфіденційності на їх веб-сайтах та додатках.

 

Як ми забезпечуємо конфіденційність та безпеку вашої інформації

 

Якщо коротко: ми прагнемо захистити вашу особисту інформацію через систему організаційних та технічних заходів безпеки.

Ми впровадили відповідні технічні та організаційні заходи безпеки, розроблені для захисту будь-якої особистої інформації, яку ми обробляємо. Однак пам’ятайте, що ми не можемо гарантувати, що Інтернет є 100% захищеним. Хоча ми зробимо все можливе, щоб захистити вашу особисту інформацію, передача особистої інформації до та від наших Служб з якими ви взаємодієте це ваш власний вибір та ризик.