Каталог
Допомога / Продаж / Як розмістити роботи у магазині

Крок 1. Натисніть кнопку Додати роботу у відкритому вікні Магазину на Вашому робочому столі.

 

 

Крок 2. Введіть Назву роботи. 

Зверніть увагу! Назви робіт у Магазині не повинні повторюватись.

Оберіть Розділ, Категорію та Підкатегорію, що найбільше відповідають типу роботи.

 

 

Крок 3. Завантажте головне фото роботи та оберіть кожну із трьох областей. Якщо фото орієнтовано неправильно, Ви можете повернути його із допомогою стрілочок.

Зверніть увагу! Кожна з областей буде відображатись на сторінках Каталогу залежно від позиції роботи. Та область, яка буде активною при кліку на кнопку Зберегти, буде відображатись головною у відкритому вікні перегляду роботи.

 

 

Крок 4. Додайте додаткові фотографії роботи із інших ракурсів, масштабу чи кольорових варіантах. Оберіть лише одну із областей та залиште активною при кліку на кнопку Зберегти. Вона буде відображатись у відкритому вікні роботи.

Важливо! Розміщувати в опис однієї оботи фотографії різних робіт заборонено Правилами сайту. Якщо роботи ідентичні, але у них відрізняється принт, матеріал, чи окремі елементи - такі роботи потрібно розміщувати окремо.

 

 

Крок 5. Вкажіть статус роботи, її ціну, а також опишіть деталі роботи. Вкажіть розмір та матеріали роботи. Якщо статус роботи На замовлення, вкажіть термін її виготовлення. Ведіть умови догляду. 

 

 

Крок 6. Введіть додаткові параметри роботи. Вкажіть максимальну кількість ключових слів, що відповідають Вашій роботі для того, щоб користувачам легше було знайти її у Пошуку. Якщо робота поєднується з іншою у Вашому магазині, додайте коментар та введіть посилання на неї і інформація відображатиметься при перегляді роботи.

 

 

Крок 7. Для зручності перегляду іншими користувачами, введіть переклади основної інформації роботи англійською та російською мовами. Натисніть кнопку Зберегти.

 

 

Ваша робота додана і тепер вона відображається у Каталозі рукоділля.