Каталог
Допомога / Продаж / Обробка моїх замовлень

Для того, щоб побачити контактні дані покупця та прийняти замовлення у своєму Магазині, у Майстра має бути активний один із пропонованих платних абонементів. 

Якщо Ваші роботи розміщені за умовами тарифного плану Free, для обробки замовлення, у вікні Продажів натисніть кнопку Оплатити. 

Далі, у форма оплати абонемента оберіть найоптимальніший для Вас та оплатіть його. Покрокові інструкції як обрати та оплатити абонемент дивіться вище.

 

 

 

За умови активного абонемента, для перегляду детальної інформації та контактів Покупця, натисніть на фото чи назву роботи.

 

 

 

У відкритому вікні продажу Ви можете написати повідомлення Покупцю для уточнення деталей, переглянути контактні дані та прийняти чи відхилити замовлення. 

 

 

 

 

Якщо Покупець оплатив та отримав замовленя, для того, щоб замовлення перейшло у Завершені та відображалось у кількості Продажів магазину, статус покупки необхідно змінити на Виконано.

Змінити статус Покупки може як Майстер, так і Покупець.

 

 

 

 

У випадку, якщо Майстер відхиляє покупку, він зобов'язаний вказати причину відмови. Кількість ідмов та їх причини впливають на формування репутації Майстра на порталі. Як формується репутація Майстра Ви можете переглянути вище.