Каталог
Марія

Марія Єсоян

Магазин: MRIYAMI
Репутація: Профі
Verona, Италия

останній візит 05.11.2022

Відгуки

120 грн.

Вітаю зі святом!

Майстер: Марія
Магазин: MRIYAMI
Від: Денис
14.12.2018 15:20

Вже не вперше звертаюсь до цього майстра, а задоволений як в перший раз :) Цього разу купував листівку до дня народження, питання було в тому що смаки у цієї людини специфічні і не кожна листівка сподобається, а це було ніяк не припустимо. Але результат перевершив всі очікування, зі слів одержувача, все сподобалося, а також збулася деяка мрія, все вийшло на УРА! Всі щасливі :) Тому як завжди Рекомендую, та буду звертатися знову! Дякую! Успіхів :)

120 грн.

Happy birthday for traveller

Майстер: Марія
Магазин: MRIYAMI
Від: Денис
11.07.2018 04:24

Доброго часу доби :) Отримав цю листівку до свого дня народженя у подарунок та був максимально враженний цьому. Перш що хочется сказати, це те, що листівка зроблена дуже креативно та є оригінальна в своєму роді. Радує також те що вона не є одноразова, тому як всередині вклеені невеличкі картинки с містами, які можна відвідати, "планом життя" ) та є вільне місце, по бажанню можно додати власні міста для мандрівки. Якщо додати небагато фантазії, то червоний рухомий "сюрикен" стає індикатором мандрівного прогрессу. Але сама головна цінність в тому що, листівка не звичайна магазина, а зроблена своїми руками, та з вкладенную душею! Вся ця радість була закріпленна паперовим іменним пакетом. Задоволенність, рівень: Максимальний! Тому рекомендую цього майстра, байдужими ви точно не залишитесь. Також планую вже самостійно замовляти подарунки для свого оточення. Щиро дякую, та великих Успіхів!

225 грн.

A day to remember

Майстер: Марія
Магазин: MRIYAMI
Від: Bora
09.03.2017 21:50

Дуже хороша ідея! :) Особливо, коли справді бажаєш залишити спогад про важливий день в житті :) Зроблено ідеально! )))) І запаковано гарно! )))) Дуууже вдячна майстру :*

110 грн.

St. Valentine's Day card

Майстер: Марія
Магазин: MRIYAMI
Від: Світлана
13.02.2017 22:39

Марія, Ви - чудо! :-)) листівка вийшла дуже красива :-) просто незвичайна! я дуже Вам вдячна!!! Ви дуже класний майстер в цій справі! :-) Ви прямо відчуваєте побажання людини, з Вами приходить натхнення і відчуття радості і щастя!!! :-)) Дякую!!!

120 грн.
Від: Віталій
06.12.2016 16:50

Марія, дякую за листівку, отримання вчасно, дуже красива. І дійно порадувала мою дружину. Дякую

120 грн.
Від: Світлана
05.10.2016 13:29

Отримала своє замовлення, дуже дякую Марії, врахувала усі мої побажання, навіть більше, ніж я очікувала! я дуже задоволена, листівка вийшла дуже красивою та персональною. Щиро дякую за індивідуальний підхід до кожньої дрібниці!!! Замовлення було виконано швидко та вчасно. Я переглядала багато сайтів з подібними листівками, у Марії найкращі на мій погляд, я не знайшла подібних. Приємно було спілкуватись з Марією, прекрасна людина :-)

280 грн.

Настінна ваза

Майстер: Марія
Магазин: MRIYAMI
Від: Марк
16.03.2016 23:55

качество на высоте, и смотрится очень круто, спасибо )