Каталог
Олена

Олена Гармаш

Магазин: Pearl Fairy
Репутація: Профі
Черкаси, Україна

останній візит сьогодні о 19:17

Вітаю вас у моєму магазині! Я вільно володію українською, російською та англійською мовами, якщо вам зручніше спілкуватися однією з цих мов - будь-ласка, ви можете обрати зручну для вас мову для спілкування і листування. Приветствую вас в моем магазине! Я свободно разговариваю на украинском, русском и английском языках. Вы можете выбрать любой из этих языков для переписки со мной. Мене звуть Олена. Мені 34 роки. Займаюся створенням і продажем авторських прикрас вже більше 8 років. Створення прикрас з натуральних каменів, перлів, кристалів та бісеру для мене - радість, щастя, і можливість створити щось - з нічого, втілюючи свої і ваші ідеї та мрії. Я творю в своєму "місці сили" - вдома, далеко від суєти і шуму, під спів птахів і шепіт листя за вікном :) - тому всі мої прикраси створені з любов'ю. Із задоволенням зроблю для вас прикраси вашої мрії. Люблю творить і витворяти. :)

Відгуки

Від: Ірина
14.09.2021 11:32

Надзвичайні прикраси! Високої якості, яскраві, дуже охайно зроблені. Надзвичайно приємна у спілкуванні майстриня. Щиро рекомендую.

Від: Ірина
15.09.2021 11:41

Надзвичайні прикраси — дуже якісно і охайно виготовлені, барвисті, ідеальний подарунок для моєї подруги. Одразу ж захотілося замовити щось для себе. Майстриня завжди на зв‘язку, легко спілкуватися. Дуже вдячна за ці маленькі витвори мистецтва! Дуже рекомендую!

Читати всі (6)

Улюблене