Каталог

Студія кераміки Lesya Horlova Ceramics

Про майстра Леся
Профіль: Леся

Якщо твій батько скульптор, і глина, як матеріал, знайома тобі із самісінького дитинства, питання справи життя навіть і не виникає. Як відбувається непростий процес створення керамічних виробів, і про те, як це, бути художником, розповідає засновниця студії кераміки Lesya Horlova Ceramics.


  

«Моя історія почалась, коли я маленькою дівчинкою вперше взяла в руки глину і спробувала щось зліпити. А етап Lesya Horlova Ceramics почався у 2015 році».

 

2


  

 «Глина була доступна мені з дитинства, як вдома, так і в майстерні. Я була посвяченою у всі метаморфози творчого процесу, коли кавалок глини на очах перетворювався на людей, тварин, різні абстракції, композиції. Потайки я ставила свої штрихи на Татових роботах :) Коли прийшов час обирати майбутню професію, я пішла батьківськими стопами і вступила на факультет художньої кераміки», — ділиться Леся.

 

FotorCreated2


 FotorCreated3


 

Ідеї робіт приходять у різний спосіб: спонтанно, або ти робиш ескізи та обираєш варіанти. Створити кераміку — непростий процес, що вимагає від тебе окрім майстерності, таланту, досвіду, відчуття, ще неабиякого терпіння й настирливості. Глина — це дуже чутливий матеріал, який може зафіксувати й передати найтонші порухи твоєї думки, душі, і водночас примхливий і вимогливий. Саме тому етапи творення: ідея, її матеріалізація в глині, сушка, випал, поливування є дуже хвилюючими та відповідальними для художника.

 

10


  

«Це магія. Гончарі й ковалі вважалися чарівниками і відунами, оскільки, на відміну від інших майстрів, мали справу з Вогнем».

 

FotorCreated1


  

Насамперед речі Lesya Horlova Ceramics створюються через власну потаємну та глибоку потребу власниці бренду в пошуку прекрасного, нового, незвичайного. «Я хочу відчувати вічну свіжість експерименту та імпровізації, радіти в процесі, захоплюватися результатом.

Якщо говорити про клієнтів, то це люди, яким імпонує моє бачення, розуміння краси, мої вібрації, вони стають шанувальниками й постійними покупцями».

 

16


  

Одна з головних особливостей бренду — це інтимність від англійського «intimate».

Кожна річ — це оригінал повністю ручної роботи.

 

 

Наскільки складно розвивати свій бренд в Україні?

 

- Тут головне велике бажання, адже багато ніш ще є вільними, люди спраглі за красивим, естетичним, якісним, вітчизняним. Щодо стереотипів — кераміка в багатьох людей більше асоціюється з пластом народного декоративно-ужиткового мистецтва. Але насправді вона має більші можливості: від дрібної ювелірної пластики прикрас, і до авторського, дизайнерського посуду, скульптури, монументальних панно, арт-об’єктів.

 

FotorCreated5


 9


 

 

Чого ніколи не буде в Lesya Horlova Ceramics?

 

- Байдужості й конвеєра.

 

FotorCreated4


1


  

 

Чим надихаєтеся?

- Надихаюсь життям, природою, музикою, родиною, поезією, мистецтвом.

21


20


 

29.05.2017

Рекомендовані статті:

Тарілка із сюрпризом: творче об’єднання «Сarambol» Тарілка із сюрпризом: творче об’єднання «Сarambol»
Тарілка із сюрпризом: творче об’єднання «Сarambol»
#Все для дому# посуд своїми руками# посуд ручної роботи# купити посуд# купити посуд ручної роботи# оригінальний посуд# ексклюзивний подарунок ручної роботи# Carambol
Гончарська візія Миколи Біди Гончарська візія Миколи Біди
Гончарська візія Миколи Біди
#Гончарство# Гончарство в Україні# Микола Біда# глиняний посуд купити# глиняний посуд своїми руками# глиняний посуд як роблять# керамічний посуд купити# кераміка
Розбиту чашку вже не склеїш? Розбиту чашку вже не склеїш?
Розбиту чашку вже не склеїш?
#Посуд# посуд своїми руками# скульптури з посуду# посуд ручної роботи# посуд фото# креативний посуд# оригінальний посуд# ложки# вилки# столові прибори
Сюрреалістична глина Еллен Джеветт Сюрреалістична глина Еллен Джеветт
Сюрреалістична глина Еллен Джеветт
#Еллен Джеветт# Ellen Jewett# скульптура# сюрреалізм# глина

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.