Каталог

Закапелки емоцій від Адріани Фешак

Про майстра Anairda
Профіль: Anairda
У минулому - психолог, дизайнер, бухгалтер і навіть менеджер із продажу спецодягу. Сьогодні - незалежна жінка, успішна майстриня і поетеса. Адріана Фешак знає, як поєднати усі ці здібності в одному персонажі, без проблем влаштувати творчу майстерню на власній кухні і залишатись при всьому цьому турботливою мамою та романтичною натурою.

Мило "з нуля"У мильну справу Адріана прийшла 4 роки тому після народження доньки. З тих пір, за її ж словами, просто не може не варити мило "з нуля".
Мило у формі серця, фруктів, квітів, футбольного м'яча, навіть пікантних жіночих та чоловічих форм - майстрині під силу шедеври до будь-якого свята. Серед найпопулярніших компонентів, які майстриня додає у мило - мелені кісточки винограду, кава, різні типи глини, люфа, вівсянка і навіть дьоготь. У найближчих планах Адріани - запустити власну косметичну лінію (креми, бальзами). Зазначимо, ефектні пуделка та усі етикетки на свої вироби Адріана теж виготовляє власноруч.

Скрапбукінг

Якщо створення красивого мила стало у Адріани налагодженим і прибутковим процесом, то скрапбукінг майстриня називає справжнім відпочинком душі. Чарівні конверти, пуделка, вітальні листівки у вигляді суконь, квітів, найнезвичайніших орнаментів, тощо - дієві антидепресанти, виготовлені із паперу. До слова, Адріана спільно із zolotiruky.in.ua регулярно проводить майстер-класи для всіх охочих творити паперову естетику.
 
Полімерна глина

Магічні казкові квіти-сережки, чарівні перстеники, брошки та вишукані коралі із полімерної глини - справді результати невичерпної фантазії Адріани Фешак. "Світ полімерної глини це наче паралельна реальність, у якій можна бути абсолютним творцем та деміургом. Прості форми чи якісь закапелки фантазій, абсолютна симетрія чи атональність виробу. Полімерна глина все знесе і донесе на втіху та радість", - говорить про одне із своїх захоплень Адріана Фешак.
 

Поетична майстерня

У Адріани не лише золоті руки, а й, без сумніву, золоте серце. Адже крім філігранної та сумлінної роботи над милом, прикрасами та скрап-дрібничками, майстриня вміло римує свої думки. Адріана тривалий час пише вірші та прозу, що є чудовим ідейним доповненням до її концепції творчості.

14.05.2016

Рекомендовані статті:

О порядке и распорядке в детской О порядке и распорядке в детской
О порядке и распорядке в детской
#игры# ребенок# порядок# родители# детская# игрушки# детство# подарки# общение# занятия# развивающие игры
Валяєм пишний хвилястий шалик на шовку Валяєм пишний хвилястий шалик на шовку
Валяєм пишний хвилястий шалик на шовку
#майстерклас# валяння# палантин# як валяти рівну хвильку# валяєм горжетку# навчитися валяти# мокре валяння# як зваляти# тонка повсть#
Как появились цветочные украшения для волос Как появились цветочные украшения для волос
Как появились цветочные украшения для волос
#цветочные украшения для волос# цветочные обручи# заколки
Прикраси з полімерної глини своїми руками: апетитні пундики Прикраси з полімерної глини своїми руками: апетитні пундики
Прикраси з полімерної глини своїми руками: апетитні пундики
#вироби з полімерної глини# вироби з полімерної глини майстер клас# кулони своїми руками# кулон із полімерної глини# біжутерія з полімерної глини

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.