Каталог

Мирослава Козарь: унікальність в простоті

Випускниця художньої школи міста Мукачеве та факультету прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтв вже майже 8 років живе у Львові та займається створенням прикрас, які користуються великою популярністю.

Чому саме прикраси? Це було інтуїтивне, більш спонтанне рішення в момент вибору спеціальності при вступі, і я не шкодую про це.

FotorCreated3

 

Львів ‒ «місто великих можливостей та великих перспектив»

 

Мирослава каже, що Львів для неї ‒ особливе місто, комфортне, рідне та натхненне. Тому після закінчення академії в неї навіть не виникло питання ‒ залишитись чи поїхати.

FotorCreated1

 

Історія бренду та мета

 

«Починалось все з прикрас для рідних та друзів. Та одного дня мій дипломний керівник познайомив мене з сайтом Klimt02, який є міжнародною платформою спілкування ювелірів. Сучасні світові художники-ювеліри завжди надихали мене та суттєво впливали (і продовжують впливати) на моє бачення ювелірних прикрас. Тоді я і захотіла робити прикраси власного дизайну. Так виник бренд, метою якого було створення чогось унікального, і, водночас, простого. Такої концепції я дотримуюсь і зараз».

Майстриня так пояснює своє розуміння простоти: «для мене це поняття означає геометричні, силуетні форми, лаконічність, мінімалізм без надлишкової розцяцькованості».

FotorCreated4 

Матеріали

 

У роботі Ви використовуєте срібло, золото, бетон. З чим пов’язаний такий вибір матеріалів? І чи складно з ними працювати?

 

- В основному працюю зі сріблом ‒ це благородний метал, який в перекладі з санскриту означає «світлий». От і для мене срібло світле, приємне. До того ж метал відносно пластичний та м’який ‒ з одного граму можна витягнути найтонший дріт, довжина якого складатиме майже два кілометри.

В золоті працюю наразі виключно під замовлення, а бетонні персні ‒ це порив, експеримент, матеріал, з яким неймовірно легко та приємно працювати.

FotorCreated FotorCreated5

 

Портрет споживача

 

«Мої прикраси, ‒ каже Мирослава, ‒ створені для молодих впевнених в собі людей, які люблять життя та займаються улюбленою справою; не бояться експериментувати та дивувати людей, а ще цінують ручну роботу».

FotorCreated2

 

Творчий процес

 

Розробка нового виробу, за словами художниці, починається з ідеї, що приходить уві сні, чи під час прогулянки містом, або за чашкою запашної кави. Потім починається етап ескізів та, безпосередньо, робота. Проте, часто буває і так, що майстриня одразу працює в металі, оскільки так вона краще відчуває матеріал.

imgonline-com-ua-compress-by-sizeijKRs7bMKEWS

Майже все робиться тендітними руками Мирослави: ескізи та виготовлення моделей (відливка заготівки, прокатування металу, різка, пайка, шліфування, полірування) та багато інших операцій (маркування, пакування, доставка). На постійній основі допомагають ювелір-гравер та ливарник.

 

Співпраця з Русланом Багінським

150526

В травні цього року в мережі з’явилися фото співачки Джамали з прикрасою, створеною спеціально для неї напередодні пісенного конкурсу Євробачення двома майстрами – дизайнером головних уборів Русланом Багінським та ювеліром Мирославою Козарь.

Ми спитали Мирославу про її враження від цього проекту: «О так, це був цікавий проект, Руслан абсолютний професіонал свої справи. А робити прикрасу для Джамали, як представниці України на такому масштабному конкурсі, було особливо приємно».

 imgonline-com-ua-compress-by-sizedDZSC8jPBpGs

 

Коротко про головне

 

Як це ‒ просувати молодий проект в Україні? З якими труднощами на своєму шляху Ви стикалися чи стикаєтесь?

- Особливих труднощів немає, все залежить тільки від мене.

 

Яких речей ніколи не буде у Вашому бренді?

- Думаю точно не повернусь до виготовлення біжутерії, бо надзвичайно приємно працювати з благородними металами.

 

Чим Ви найбільше пишаєтесь?

- Пишаюсь тим, що потрапила в «Енциклопедію художнього металу XX-XXI ст.» Шмагала Ростислава, та тим, що мої прикраси носять імениті люди.

 

 

Подивитися на неймовірно красиві прикраси Мирослави можна на її офіційній сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/Jewelry-by-Kozar-Myroslava-716669625054338/

13.09.2016

Рекомендовані статті:

Філософія життя у прикрасах Бен Ціон Давида Філософія життя у прикрасах Бен Ціон Давида
Філософія життя у прикрасах Бен Ціон Давида
#Бен Ціон Давид# прикраси# срібні прикраси# срібло
"Живі" прикраси із самого Будапешту "Живі" прикраси із самого Будапешту
"Живі" прикраси із самого Будапешту
#Прикраси# ornamentation# біжутерія# срібло# стерлінгове срібло# мідь# kreagora
Прикраси із музичною душею від Данила Личка Прикраси із музичною душею від Данила Личка
Прикраси із музичною душею від Данила Личка
#ювелірка# срібло# персні# прикраси# ручної роботи# Львів# J DANN# Данило Личко
Must have ювелірних виробів у вашій скриньці для прикрас Must have ювелірних виробів у вашій скриньці для прикрас
Must have ювелірних виробів у вашій скриньці для прикрас
#прикраси# ювелірні вироби# підбірка прикрас# які прикраси обрати

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.