Каталог

Акварельний світ Mrs Stets Clothing

Людей, які беззаперечно й по вуха закохані в те, чим займаються, помітно здалеку. Ви точно таких зустрічали ‒ широка щира посмішка, завзятий блиск в очах, впевненість в собі і безмежна любов до світу.

Дівчина Женя і її молодий бренд одягу Mrs Stets Clothing саме такі: яскраві та сонячні. Так що, друзі, побільше фарб нам в холодну пору року і бігом читати нове інтерв'ю! Сьогодні поговоримо про акварель, тварин (особливо птахів) і невичерпне почуття гумору.

 

 IMG_8337


 

Давайте знайомитись. Розкажіть, будь ласка, про себе і про те, як виник бренд.

 

‒ А давайте :) Що ж, мене звати Женя, хоча друзі часто називають Ніколай (через дівоче прізвище Ніколаєнко). За освітою я психолог і до дизайну не маю ніякого стосунку. Втім, я і зараз не називаю себе дизайнером. Я просто люблю малювати, і для того, щоб подарувати моїм ілюстраціям життя, я знайшла такий спосіб, як створення власної лінії одягу. Над назвою довго не думала, вирішила приміряти на себе прізвище чоловіка (на той момент воно ще не було моїм). І справа пішла...

 

IMG_8085


 

Перші кроки

 

Євгенія довго розповідала чоловікові як мріє малювати аквареллю, і одного разу виявила під подушкою набір «Білі ночі» з 24 кольорів. Правда, з того дня і до моменту відкриття коробки пройшло 1,5 роки :) «Перші ілюстрації були абсолютно незграбними. Я все ще критично і злегка скептично ставлюся до того, що у мене виходить, хоча, звичайно, прогрес помічаю».

Найважчим виявилося почати. А потім ‒ не опускати руки, натрапивши на перші труднощі. Спочатку складно було все: знайти якісний друк, хороші тканини, і найголовніше ‒ людей, з якими буде комфортно працювати. А найпростіше, мабуть, малювати. Це приносить величезне задоволення і добре перемикає зі всього іншого.

 

IMG_8689


 

Чому акварель?

 

‒ Мені завжди здавалося, що малювати аквареллю космічно складно. Тому я так довго не наважувалась почати. Але, спробувавши, зрозуміла, наскільки це «вдячна» фарба. З нею можна стільки всього робити!

 

IMG_7752


 

Про вироби

 

В основному переважають тваринні мотиви. Жені подобається малювати живих істот, показувати їх унікальність: вони виходять милими, переляканими, пухкими, безглуздими ‒ різними і такими, що викликають посмішку.

Але найбільша любов ‒ це птахи. Їх досить багато в одязі, прикрасах, татуюваннях, декорі та, звичайно, ілюстраціях. Питати чому ‒ марно, пояснити словами неможливо. Це почуття зароджувалося поступово, і на сьогодні Євгенія вже не уявляє своє життя без птахів.

Ідей нових робіт безліч. «Тут дуже допомагає чоловік: ми постійно обговорюємо, що можна придумати ще, і, врешті-решт, знаходимо варіант для нового виробу. Далі ‒ справа техніки й комунікації з різними фахівцями. Перші одиниці ми завжди робимо на себе, щоб можна було оцінити, як виріб сидить, носиться, витримує прання тощо », ‒ розповідає власниця Mrs Stets Clothing.

Тканини завжди виключно натуральні: бавовна, льон, байка.

Стандартний час виготовлення однієї речі ‒ до двох тижнів.

Ціну продукту формує сума всіх витрат плюс гроші на тістечко для натхнення :)

 

FotorCreated (3)


 

Про робочу обстановку

 

Основний елемент робочого простору ‒ величезна лампа денного світла. «Вона настільки яскрава, що незвиклим очам важко перебувати в кімнаті, в якій я малюю. Крім цього, музика. Я не дуже люблю малювати в тиші, і часто заповнюю фон улюбленими мотивами (тут все залежить від настрою)».

 

 

Коротко про головне

 

IMG_7892


 

Для кого створено Ваші речі?

 

‒ Насправді, тут немає обмежень за віком або статтю. Я рада бачити свої вироби як на дорослих, серйозних людях, так і на зовсім крихітних дітках.

 

IMG_8501


 

Які плани на найближчі пару років?

 

‒ Продовжувати в тому ж дусі. А там подивимося, куди це мене приведе.

 

 

Чого ніколи не буде в Вашому бренді?

 

‒ Синтетики!

 

FotorCreated (4)


 

Як відпочиваєте? Чим надихаєтесь для нових творінь?

 

‒ Мене заряджають поїздки. Велика кількість вільного часу і перемикання від повсякденних турбот дають простір для фантазії й натхнення.

 

 

Яка частка успіху та везіння у Вашому проекті?

 

‒ Мені важко оцінити це в одиницях виміру, але без її участі мені було б складно.

 

 

Найбільше досягнення?

 

‒ Можу з'їсти банку «Нутелли» за вечір.

 

FotorCreated (5)


  

Про себе в двох словах.

 

‒ Маленький танк: коли мені чогось дуже хочеться, я просто впевнено «пру» вперед, не реагуючи на перешкоди. Запитайте моїх рідних ‒ вони б сказали саме так :)

 

 

Як це ‒ просувати молодий бренд в Україні?

 

‒ Це дуже цікаво! Хоча мені нема з чим порівняти, я не просувала його в інших країнах.

«Родзинка мого проекту? Скажімо так, мої птахи навряд чи зможуть злетіти, а риби, мабуть, зловживають їжею після 18:00. Більшість тварин на моїх виробах жирні, напевно, тому що я дуже люблю їсти».

 

IMG_8173


 

Як доглядати за Вашими виробами.

 

‒ Досить просто: прати при 30 градусах (не більше!) І прасувати з вивороту. Вдячний виріб буде служити вам довго.

10.01.2017

Рекомендовані статті:

Валяння чи вишивання? - І те, і інше Валяння чи вишивання? - І те, і інше
Валяння чи вишивання? - І те, і інше
#Валяння# войлок# повсть# валяння вовни# брошки# прикраси ручної роботи# прикраси своїми руками
DIY: Як малювати на тканині штампами із картоплі DIY: Як малювати на тканині штампами із картоплі
DIY: Як малювати на тканині штампами із картоплі
#майстер-клас# акрил# акрилові фарби# штамп# трафарет# розпис одягу
Що про Вас говорить улюблений фруктовий принт? Що про Вас говорить улюблений фруктовий принт?
Що про Вас говорить улюблений фруктовий принт?
#фруктові принти# одяг# мода# тест
10 правил вибору аксесуарів 10 правил вибору аксесуарів
10 правил вибору аксесуарів
#хендмейд# аксесуари# вибрати аксесуар# етикет# мода# стиль

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.