Каталог

DIY: Як малювати на тканині штампами із картоплі

Акрил + картопля = :)

Перетворити звичайні білі кухонні серветки на текстиль із ручним розписом легко - пропонуємо простий у виконанні майстер-клас.

 

Ручна набивка штампами набирає обертів в області моди: дизайнери радять шити одяг із текстилю з ручним розписом або використовувати дерев'яні або гумові штампи для кастомізації абсолютно звичайних, нічим не примітних тканин. А ще варто спробувати створювати ці штампи самостійно. Їх можна використовувати не тільки для тканини, але і для паперу - щоб прикрасити упаковку подарунку, наприклад. Спробуйте малювати картоплею - це просто, швидко і дуже весело.

Час МК: 30 хв.

 

Рівень складності: 1 із 5

Матеріали та інструменти:

 

  • картопля;
  • фарба для тканини (акрил);
  • гострий і зручний ніж;
  • тканина або папір (залежно від того, на що Ви вирішили наносити малюнок).

Крок 1. Виріжте штамп

 

Почніть з головного - оберіть зображення, яке Ви хочете отримати: придумайте малюнок штампу.

Далі все просто: потрібно розрізати картоплину навпіл, накреслити на зрізі однієї половини вістрям ножа силует майбутнього штампу і акуратно вирізати, щоб залишилася тільки та область, яка повинна створити відбиток.

На цьому фото добре видно: вирізано серце, хрестик і кружечок. Досить кумедно виглядають смуги, буква V і будь-які геометричні візерунки. Імпровізуйте! :)

Крок 2. Штампування

 

Візьміть фарби для тканини (ніякі інші, на жаль, не підійдуть), перекладіть їх на плоске блюдце і обережно занурте Ваш штамп у фарбу. Надлишок фарби слід прибрати. Штампуйте із задоволенням, дотримуючись геометричних закономірностей або навпаки - хаотично.

Не забудьте, що готовий виріб необхідно пропрасувати зі зворотної сторони праскою, щоб закріпити фарбу. Не бльше 5 хвилин буде достатньо. 

Кілька порад:

Перед опусканням картопляного штампу необіхно розвести фарбу спеціальною рідиною. Остаточна консистенція не пивинна бути надто густою, однак і не рідкою, як вода. Оптимально орієнтуватися на густину гуаші. 

Дотримуйтесь рекомендацій з догляду за фарбованим текстилем (як правило, радять прати при температурі не вище 30 градусів). Однак, варто перевірити упаковку фарби - рекомендована температура прання одягу може бути вказана там. 


 

Майстер-клас опубліковано за матеріалами http://www.houzz.ru/

14.06.2016

Рекомендовані статті:

Ідеї для одягу: романтичне етно Ідеї для одягу: романтичне етно
Ідеї для одягу: романтичне етно
#Одяг# ідеї для одягу# етно# спідниця# жилетка# одяг в стилі етно# етно фото
Патріотизм з присмаком еротики: білизна з вишивкою Патріотизм з присмаком еротики: білизна з вишивкою
Патріотизм з присмаком еротики: білизна з вишивкою
#білизна# білизна ручної роботи# білизна із вишивкою# вишивка# патріотичні подарунки

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.