Каталог

Чудовий світ блокнотів Vanilina home

Про майстра Инна
Профіль: Инна

Нестандартні блокноти й альбоми для фотографій ручної роботи від Vanilina home — це окремий казковий всесвіт із милими, пухкими, яскравими й теплими мешканцями. Якщо вам хочеться дізнатися, як створюються такі душевні речі, читайте нове інтерв’ю на порталі zrk.in.ua.


 

«Мене часто запитують, як я прийшла до того, щоби займатися виготовленням блокнотів, — розповідає Інна, авторка Vanilina home. — Насправді, ця ідея виникла в мене напередодні Нового Року. Я була гостею на корпоративі, де кожен охочий разом зі спеціально запрошеними майстрами міг зробити ялинкові іграшки й листівки своїми руками.

У той самий момент я закохалася в папір для скрапбукінгу, дизайнерський картон і різні декоративні елементи. Після свята відразу ж почала шукати цей «кольоровий папір». Ось так відкрила для себе поняття скрапбукінг.

 

_IMG_1554


 

Сказати чесно, я так жодного разу й не спробувала зробити листівку вдома. Я з дитинства любила всякі канцелярські штучки, особливо щоденники. Близько години пошуків в інтернеті і я побачила детальний майстер-клас із виготовлення обкладинки і блоку для блокнота. На створення першої серії записників знадобився місяць, і не тому, що робота давалася нелегко, просто мені довелося довго збирати всі необхідні матеріали».

Всю роботу Інна виконує сама. Зізнається, що за вдачею вона людина, яка любить деталі — звертає увагу на дрібниці, а не на загальну картину. Саме тому не може доручити комусь зробити частину роботи. «Як я можу підписуватися під роботою, якщо я не буду знати, як вона робилася?!».

 

IMG_9914


 

«Насамперед, Vanilina home — це якість. У мене є група підтримки — рідні та близькі, які допомагають мені й дають об’єктивну критику моїм блокнотам. Напевно, для майстра головне, щоб у нього вірили, адже без віри — не буде натхнення».

 

 

Творчий процес

 

Усі речі повністю створені руками з нуля. Готові ринкові шаблони для «милих пухликів» (як їх називає господиня) абсолютно не використовуються.

Спочатку готується блок для блокнота або альбому, потім вирушає в друкарню на обрізку. Далі створюється обкладинка: обтягування тканиною й декор. Завершальний етап — фотосесія та пакування.

Інна намагається використовувати натуральні матеріали. Віддає перевагу корейській бавовні, дизайнерському картону, бавовняним мереживам. Дуже любить дерев’яний декор. Важливу роль відіграє клей, до вибору якого підходить дуже відповідально: адже робота повинна радувати власника максимально довго, а не розвалитися в перші ж дні.

На одну річ йде від 3 до 7 днів. Vanilina home це хобі, якому вдається приділяти тільки пару годин у день або вихідні.

 

_IMG_1500


 

 

Ідеї

 

«Ентузіазм приходить від приємної музики, цікавої книги, окриляючого фільму. Задуми народжуються в голові й іноді не дають спокійно заснути. Здебільшого все залежить від натхнення й Музи, яка може днями ховатися за шафою й не показуватися :) Коли вона в загулі — я не беруся за творчу частину процесу, у цей період можу готувати і створювати заготівлі для майбутніх блокнотів і альбомів».

 

IMG_2672


 

«Найбільш незвичайна річ — альбом для тата моєї знайомої. Головним елементом декору був циферблат наручного годинника, який колись носив батько замовниці. Мені дуже хотілося зберегти красу циферблата й дивовижний вид годинникового механізму. Це був певний виклик самій собі, але я впоралася з поставленим завданням. При відкритті альбому механізм навіть злегка приходив у рух!».

«Моя цільова аудиторія дуже різна, але все ж більшість — це дівчатка-школярки, дівчата-студентки, майбутні мами і просто мами. Але найбільше я люблю замовників чоловіків, особливо тих, які самі продумують декор блокнота. З ними дуже цікаво вибирати тканину, форзаци й декор :)».

 

_IMG_1570


 

 

Що найбільше подобається в роботі?

 

— Зшивання аркушів паперу або картону в блоки. Це монотонне заняття затягує мене з головою, розслабляє й заспокоює, дуже добре розвиває моторику рук. Якщо мені потрібно від чогось відволіктися або розвантажити голову від думок — я йду зшивати блоки.

 

lookbook.3


 

 

Творчі плани?

 

— У майбутньому планую спробувати нові формати, як блокнотів, так і альбомів. Замислююся над свіжими дизайнами обкладинок. А якщо глобально, то завжди мріяла відкрити свою невелику майстерню, куди могла б запрошувати гостей і проводити майстер-класи. Потрібно вірити у свої мрії, адже їм властиво збуватися.

_IMG_1914


 

10.03.2017

Рекомендовані статті:

Робимо блокнот з вишивкою з нуля Робимо блокнот з вишивкою з нуля
Робимо блокнот з вишивкою з нуля
#блокнот# вишивка# блокноти ручної роботи. блокнот своїми руками
Зимова шеббі-казка від Юлії Семенової Зимова шеббі-казка від Юлії Семенової
Зимова шеббі-казка від Юлії Семенової
#Золоті руки# handmade# скрапбукінг# листівки ручної роботи# альбоми ручної роботи# листівки своїми руками
Travel-book. Или как сохранить дух приключения. Travel-book. Или как сохранить дух приключения.
Travel-book. Или как сохранить дух приключения.
#скрапбукинг# scrapbooking# travel
Лариса Бащук: «Мені завжди хотілося оформляти вишивку нестандартно!» Лариса Бащук: «Мені завжди хотілося оформляти вишивку нестандартно!»
Лариса Бащук: «Мені завжди хотілося оформляти вишивку нестандартно!»
#Інтерв'ю# ручна робота# вишивка# сумки# обкладинки для паспорту# Золоті руки# zolotiruky# клатч# блокноти# народне мистецтво# Лариса Бащук

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.