Каталог

Новорічні іграшки від доньок самураїв

Сьогодні практично усі магазини, супермаркети та ярмарки пропонують споживачам купити новорічні іграшки найрізноманітніших форм та найкреативнішого дизайну. Те, про що ми говоритимемо сьогодні з одного боку важко назвати новорічною іграшкою, радше, своєрідним сувеніром, проте на ялинці такі речі матимуть безсумнівний успіх. У багатьох японських родинах  й досі прийнято дарувати подібні кулі дітям у новорічну ніч. Чому б і нам не спробувати? 

 
Шари у техніці темарі фото 2
 
Мова йде про розкішні кулі, виконані славнозвісною технікою темарі. Спершу вони з'явилися у Китаї, але ще у 8 столітті "перекочували" до Японії, де згодом стали невід'ємною частиною національної культури. Темарі із шовковими нитками почали робити доньки самураїв, а вже у наш час в країні з'явилася Японська Асоціація темарі. Зараз кулі роблять у всьому світі. 
Користувач на ім'я Flickr NanaAkua сфотографував дивовижну колекцію куль темарі, створених своєю 88 -річною бабусею. Жінка почала осягати мистецтво вишивки в 60-х і відтоді створила сотні куль. Дивовижна краса і нереально копітка робота.
 
Шари у техніці темарі  фото 3
 
Шари у техніці темарі фото 4
 
Шари у техніці темарі фото 5
 
Шари у техніці темарі фото 6
 
Шари у техніці темарі фото 7
 
Що цікаво, раніше рукодільниці вкладали у кулю щирі побажання. Очевидно, це робилося за допомогою символіки красивих візерунків, яку, відповідно, треба знати і розуміти. Таку традицію у японців можна запозичити і нам - звісно, не без допомоги інформації в мережі.
Для створення темарі потрібно зовсім не багато: старі клаптики тканини, основу для м'яча, нитки для вишивання і шпильки. В якості основи для темарі можна використовувати клаптики, змотані в клубочок або зім'яті поліетиленові мішки, старі шкарпетки і капронові колготи, словом, все, що здатне тримати форму. Основу потрібно обмотати нитками, сформувавши рівний і щільний шар. Чим рівніше поверхня кулі і правильніша її форма, тим простіше буде здійснювати вишивання темарі.
 
Шари у техніці темарі фото 8
 
Шари у техніці темарі фото 9
14.05.2016

Рекомендовані статті:

Приглашаем на мастеркласс Приглашаем на мастеркласс
Приглашаем на мастеркласс
#мастеркласс для развития ребенка# творчество# развитие# креатив# хендмейд#
DIY: В’язані губи на светр DIY: В’язані губи на светр
DIY: В’язані губи на светр
#В’язані губи# пряжа# handmade# прикрасити светр# одяг# рукоділля
Найсмачніша географія в світі! Найсмачніша географія в світі!
Найсмачніша географія в світі!
#Кулінарія# кулінарія своїми руками# купити їжу онлайн
Тімберлейк по-українськи, або на що витратити 24 км нитки Тімберлейк по-українськи, або на що витратити 24 км нитки
Тімберлейк по-українськи, або на що витратити 24 км нитки
#Арт# Тімберлейк# творчість# ручна робота# Тернопіль# Палагнюк# портрет# картина# handmade# нитки# цвяхи

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.