Каталог

Каблучка на заручини: модні весільні тренди 2018

Один із найдавніших інститутів суспільства — шлюб. З одного боку, дуже традиційний та консервативний союз двох люблячих людей, з іншого, напевне, найбільш схильний до різноманітних експериментів та віянь моди. Сучасні пари хочуть виділятися з натовпу, шукаючи способи як зробити власне весілля унікальним та неповторним. Шаблонні шлюбні церемонії відходять у минуле, звільняючи місце епатажним сукням, неочікуваному декору та тисячам інших чарівних деталей. Цього року з’явився свіжий тренд оригінальних обручок. Перша відмітна риса — жодних правил чи стандартів. Сьогоднішні персні ‒ це не просто статус (заміжня / заміжній), а спосіб самовираження. Проте, якою б не була ваша каблучка мрії ‒ широкою та претензійною чи з нетиповим дорогоцінним камінням — вона є уособленням романтики та кохання вашої пари. А це цінніше за будь-які коштовності світу.

 

 

Перстень-солітер

 

il_570xN.1174850075_gqel

 

З французької «le solitaire» означає «єдиний». Це класична каблучка для заручин з одним яскравим і неповторним діамантом. Але в наш час багато наречених надають перевагу більш повсякденному та простому варіанту — складеному персню (окремі тонкі каблучки, які разом складають дуже гарний ювелірний ансамбль). Широкий вибір каменів та кольорів дозволяє дівчатам створювати власні трьох-, чотирьох-, а то й п’ятишарові шедеври.

Бонус: Ви можете додавати нові елементи в будь-який момент життя. Наприклад, щоби відсвяткувати чергову річницю спільного життя.

FotorCreated

 

 

Королівське тепло

 

il_570xN.1280740471_ppeb

 

Кольорове дорогоцінне каміння виграшно виглядає на фоні безликого діаманта, і тим самим завойовує все більшу популярність серед весільних ювелірних виробів. Сучасним парам подобається ідея розбавити білу кольорову гаму свята червоними, сірими та кремовими каменями.

Елегантні теплі кольори також чудово виглядають у комплекті з таким дорогоцінним металом, як рожеве золото, створюючи вишукану блідо-рожеву ауру, що так подобається сучасним молодим нареченим.

FotorCreated1

 

 

Райдужне відродження

 

il_570xN.1372174548_6tb6

 

Містичний та таємничий опал підходить дівчатам, які цінують індивідуальність більше за 4 найважливіші параметри (вагу в каратах, колір, якість шліхтування, чистоту). Неможливо знайти два однакових камінчики, кожен шматочок унікальний: тонкі візерунки ніколи не повторюються, а колір може змінюватися залежно від освітлення чи тепла шкіри.

Не зовсім ваш стиль? Придивіться тоді до ніжно-молочного місячного каміння, яке завдяки своїм якостям хамелеона може бути як головною родзинкою персня, так і додатковим акцентом в ансамблі.

FotorCreated2

 

 

Привабливість природи

 

FotorCreated3

 

У 2018 році краса необроблених поверхонь стає невичерпним джерелом натхнення дизайнерів-ювелірів, які з ентузіазмом розпочали створення окремих лінійок весільних прикрас із натуральним шліфуванням. Персні з дотиком природи та легкою незавершеністю швидко завоювали прихильність наречених. Вони ідеально підходять мрійливим та врівноваженим за натурою дівчатам, які обирають спокійний стиль одягу та стримані аксесуари.

Бонус: Таке натуральне каміння є альтернативним варіантом для бюджетного весілля. Завдяки різноманітним варіаціям форм і кольорів ви можете підібрати прикрасу під свій смак та гаманець.

FotorCreated4

 

 

Нове життя весільного букета

 

il_570xN.1400685251_hzzw

 

Ми розкажемо вам про це першими ‒ у 2018 році симетрія більше не актуальна! Більшість дизайнерів відмовляються від чітких інструкцій та правил виготовлення на користь милих перснів із розсипом маленьких камінчиків, які так нагадують квіти. Такі персні не схожі між собою, адже ювеліри часто змінюють розташування каменів, їхні розміри, змішують форми та кольори.

FotorCreated5

25.01.2018

Рекомендовані статті:

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.