Каталог

Новорічні іграшки своїми руками: ТОП-10 матеріалів

Ще, мабуть, з дитинства, прикрашання новорічної ялинки є справжнім ритуалом для кожного з нас і викликає лише світлі спогади та асоціації. Однак сучасний темп життя не дозволяє знайти час для повноцінної підготовки до Нового року. Подарунки, листівки, меню - це першочергове, а от забезпечення святкової атмосфери ми зазвичай відкладаємо на останній момент. Купувати щось часто буває вже пізно, але це ж не привід позбавляти себе святкового настрою. Ми спробуємо Вам допомогти :) Навіть підручні матеріали, які є у кожному домі, допоможуть зробити ялинку справжньою красунею! 
Отож, гайда :)
 

1. Ложки та виделки

 

Абсурд? Ні, зовсім ні. Їх можна розмалювати і повісити на ялинку. У поєднанні з ліхтариками виглядає дуже весело:

 
 

2. Натуральна пряжа

 

Новорічні іграшки на ялинку своїми руками можна зв’язати! Щоправда, починати створювати їх потрібно заздалегідь. І ще одне: не варто додавати інший тип прикрас до такого оздоблення, оскільки це може бути ризиковано надмірно.
 

3. Жолуді

 

Це матеріал також потрібно заготовляти, хоча ті, хто мешкають біля лісу, можуть спробувати віднайти ще не прогнилі жолуді. Способів  використати їх є безліч: від складних жолудевих чоловічків до простого, проте оригінального розмальовування:
 

4. Винні корки

 

Запас цієї “сировини” може бути невеликим, однак ще не пізно поцікавитись про них у сусідів чи друзів і назбирати потрібну кількість.

Достатньо лише вкинути коркове дерево у воду із потрібним відтінком фарби, і отримаєте цікаве доповнення до ялинки.
 

5. Звичайний картон/папір

 

З ним лише потрібно правильно працювати. І акуратно, адже плями від клею та криві лінії виглядають дуже бутафорсько. Проте старанна робота допоможе Вам отримати належний результат у вигляді ялиночки з голлівудського фільму:

 

6. Печиво

 

Їстівні новорічні іграшки своїми руками! Ваша ялинка дуже швидко залишиться без цих смачних прикрас, але виглядає дуже новаторсько і зі смаком. Лише погляньте:

 

7. Старі іграшки

 

Їх можна перефарбувати у щось трендове. Наприклад, за останній рік усі дуже люблять славнозвісних Посіпак або іншими словами - Міньйонів. Першочергово іграшку потрібно підготувати до нанесення фарби. Потім усе залишається за Вашою фантазією :)

8. Текстиль

 

Це своєрідне полотно для художника, тому творіть, що заманеться!

9. Фанера

 

10. Електричні лампочки

 

Це, на нашу думку, найвдаліший матеріал, який є універсальним, оскільки з нього можна створити дуже багато новорічних іграшок своїми руками, які складно буде відрізнити від тих, які продаються. Форма електричної лампочки універсальна, тому починати можна вже зараз.

 
 
Нам подобаються пінгвіни:
 
 
 
 
 
Або такі новорічні іграшки своїми руками:
 
Обережно, щоб Ваше Різдво ніхто не вкрав ;)
 
 
У Вас ще є трішки часу! Успіху :)
14.05.2016

Рекомендовані статті:

Майстер-клас: новорічна казка під склом Майстер-клас: новорічна казка під склом
Майстер-клас: новорічна казка під склом
#Снігова куля# снігова куля своїми руками# сніжний шар# Новий рік 2014# новорічні прикраси# ідеї для Нового року# банка# купити сніжний шар# зробити сніжну кулю
ТОП-12 креативних ідей для різдвяного вінка ТОП-12 креативних ідей для різдвяного вінка
ТОП-12 креативних ідей для різдвяного вінка
#Новий рік 2014# новорічні прикраси# новорічні іграшки#Різдво# різдвяні вінки# креатив
Новорічна іграшка: ТОП-3 майстер-класи на швидку руку Новорічна іграшка: ТОП-3 майстер-класи на швидку руку
Новорічна іграшка: ТОП-3 майстер-класи на швидку руку
#Новорічні іграшки# іграшки ручної роботи# купити іграшки на ялинку# іграшки своїми руками# новорічні прикраси# Новий рік 2014
Новорічні іграшки від доньок самураїв Новорічні іграшки від доньок самураїв
Новорічні іграшки від доньок самураїв
#Новорічні іграшки# Новий рік 2014# купити новорічні іграшки# іграшки своїми руками# темарі# темарі фото# Японія# Золоті руки# zolotiruky# новорічні іграшки ручної роботи# вишивання
Мені потрібно більше цікавих статей

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.