Каталог

Що таке "TaisKo" і що воно тут робить?

А ви ще не чули про TaisKo?

Зовсім недавно я зареєструвалась на цьому сайті і мені хочеться розказати вам про себе. Я намагатимусь бути максимально відвертою, адже тільки так, я можу пояснити для чого я прийшла в маленький ( а може і великий) світ цього сайту хендмейд виробів.... 

Що таке TaisKo? TaisKo - це авторські картини, картини на замовлення, розпис одягу і декору, розпис стін і авторські ілюстрації. TaisKo - це дитяча мрія маленької дівчинки. Це проект, який я втілюю в реальність. Я створюю незвичайні авторські картини, які наповнені моєю любов'ю і моїм світобаченням. Я притримуюсь філософії добра і позитивного мислення, тому мої картини несуть у світ те, що йому необхідно в першу чергу - добро. Це і є найважливіша особливість моїх картин. Але окрім цього є ще ряд особливостей, про які я хочу вам розказати:

 

Вони авторські. Копії я роблю тільки на замовлення. Коли я це роблю, я пишу, що це чиясь копія.

Я самоучка. Було трохи курсів, трохи художки, трохи майстер-класів. В цілому, я сама все вчу і шукаю в інтернеті, в книжках, в знайомих питаю. Мої роботи майже позбавлені академічності. Хтось це вважатиме за мінус, хтось за плюс. Я це сприймаю як факт і працюю над собою. Мої роботи - це щоденник становлення TaisKo.

 

Лояльна цінова політика. Мені дійсно хочеться, щоб мою картину міг придбати кожен: тому ціни на мої картини починаються з 250 грн (лише 9 ₴).

 

Я доволі освічена людина (маю дві повних вищих освіти: юрист і філолог), і я використовую це у своїй роботі. Я пишу роботи за мотивами різних фільмів, книг, пісень, легенд, мотивів, образів і т.д. Тому ніщо на моїх картинах не зображено просто так. Я знаю, що я пишу і для чого.

 

Пересилаю поштою. Нова пошта, Укрпошта, Intime, самовивіз, якщо по Дніпрі, то можлива доставка. ⌛Терміни виготовлення замовлення від 10 днів. Якщо картина є в наявності, то я висилаю її протягом 2 робочих днів.

 

Я оформляю роботи так, що вони відразу готові до того, щоб бути подарунком. Вони одягнуті в раму, мають спеціальні кріплення і упаковані. Це не просто холст на підрамнику, це маленьке свято для Вас і Ваших близьких.

 

Я працьовита і пунктуальна. Я не бось роботи і роблю все, щоб вона була виконана якісно і вчасно. Я ціную ваш час, свій час і свою репутацію.

 

 

Це моя робота і я ставлюсь до цього серйозно. В мене є графік, розписані замовлення, плани закупок матеріалів, я працюю над рекламою і маю певну стратегію розвитку.TaisKo - це проект, у якого є майбутнє. І я від усієї душі вдячна тим, хто вірить в мене і підтримує мене.

 

02.10.2019

Рекомендовані статті:

DIY: реанімуємо старі листівки DIY: реанімуємо старі листівки
DIY: реанімуємо старі листівки
#майстер-клас# старі листівки# відкритки# листівки
Чудо-банка та її трансформації Чудо-банка та її трансформації
Чудо-банка та її трансформації
#Декор# скляна банка# своїми руками# handmade
Як розрахувати вартість хендмейд виробу? Як розрахувати вартість хендмейд виробу?
Як розрахувати вартість хендмейд виробу?
#вартість# хендемейд виріб# handmade# хендмейд ціни
Кольє із бісеру "Хепрі". Таємниці Єгипту Кольє із бісеру "Хепрі". Таємниці Єгипту
Кольє із бісеру "Хепрі". Таємниці Єгипту
#Бісер#чеський бісер# агати# натуральне каміння# рукоділля# handmade# Золоты руки# кольє# Єгипет# ручна робота

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.