Каталог

  Запрошення на весілля своїми руками: рустиковий стиль

  Весілля у рустиковому стилі - яскравий тренд цього сезону. Нічого дивного, не лише в організації святкових подій, але й у інших сферах людської діяльності, сьогодні спостергіємо тяжіння до природних екологічних матеріалів. Таке весілля за умови правильного декору дарує як гостям, так і самим нареченим відчуття спокою, комфорту та щирості, допомагає уникнути надмірної помпезності.  


  Для весільної церемонії в такому стилі характерна простота форм. Французьке слово Rustique можна перекласти як "сільський" або "простий, грубий, неотесаний". Сільська ідилія  впевнено перемагає урбаністичну метушню. Рустикальний (рустиковий) стиль відносить нас подалі від штучної естетики і парадної класики.
   
  В оформленні весільного залу чи столу почали використовувати натуральні тканини, зокрема, льон та мішковину. Такі ж види тканин використовують для створення бутоньєрок, подушечок для обручок, весільних корзин, декору пляшок та інших весільних аксесуарів. Доволі часто весільні декоратори звертаються до різних типів деревини, яку навмисне не фарбують, озброюються баночками та бочками, замість вишуканих крісел ставлять звичайнісінькі лавочки. Іноді деякі елементи декору виглядають грубо і не зовсім естетично, проте вмілі дизайнери знають, як експериментувати із мереживом та гіпюром , щоб надати виробам потрібної делікатності. Що стосується кольорів, то за основу беруть спокійні відтінки натуральних кольорів. На весіллі у рустиковому стилі ви не побачите дратівливої кислотності чи божевільних контрастів - усе базується навколо одного кольору, часто - спокійного зеленого чи коричневого. 
   
  Весільні запрошення своїми руками 
   
  Аби добре підготуватися до весілля у ручтиковому стилі, пропонуємо почати  із весільних запрошень, які ви без проблем можете зробити своїми руками. Більшість із них не потребують дорогих скрап-матеріалів: картон чудово поєднується із мішковиною чи звичайною деревиною. Незамінний елемент - шматочок мережива. Пропонуємо вашій увазі ТОП-20 ідей для лаконічних весільних запрошень ручної роботи. Надихаємося! 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  У наступних матеріалах ми спробуємо детальніше розповісти про інші весільні аксесуари у рустиковому стилі. Слідкуйте за публікаціями блогу. Будемо раді коментарям, запитанням і пропозиціям. 
  Запрошення на весілля №11

  Запрошення на весілля №11

  Для замовлення

  Магазин: Angel

  Майстер: Христина

  45 UAH
  14.05.2016

  Рекомендовані статті:

  20 простих причин, чому вам не варто викидати корки з вина 20 простих причин, чому вам не варто викидати корки з вина
  20 простих причин, чому вам не варто викидати корки з вина
  #Вино# корки з вина# винні корки# своїми руками# Золоті руки# креатив
  Скажіть люблю "солодко"! Скажіть люблю "солодко"!
  Скажіть люблю "солодко"!
  #День закоханих# День святого Валентина# мигдалеве печиво#подарунок на День Валентина# День закоханих подарунки# День усіх закоханих# 14 лютого# купити подарунок на День закоханих
  Handmade. Історія стосунків Handmade. Історія стосунків
  Handmade. Історія стосунків
  #Handmade# продати handmade# zolotiruky# Золоті руки# Золотые руки# посуд ручної роботи# тарілки ручної роботи# купити посуд# креатив
  Свадьба в джинсовом стиле Свадьба в джинсовом стиле
  Свадьба в джинсовом стиле
  #Джинс# деним# свадьба# стиль# джинсовая свадьба# идеи для свадьбы
  Мені потрібно більше цікавих статей

  Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.