Каталог
Повернутись до календаря
Подія перебуває на модерації

Old Friends Retro Market Валентина

Дорогі друзі! Хоч ця зима досить ніжна до нас, але лютий все ж таки найсумніший місяць в році, коли хочеться сидіти, загорнувшись у плед, не виходити з дому і намагатися складати сумні вірші. Але ми не можемо вам дозволити потонути в цій меланхолії і депресії! Тим більше приводів у нас хоч відбавляй! І навіть ваші таланти в віршуванні стануть в нагоді.

 

День святого Валентина на носі, локдаун позаду - так що просто дуже потрібно зібратися разом!!

 

Отже. Приходьте випити шампанського, побачитися зі старими друзями і знайти нових, а можливо, зустріти когось, хто стане більше ніж другом, ну і, звичайно, знайти унікальні подарунки для найдорожчих вашому серцю людей.

 

Як завжди, все найкраще! Вінтажні прикраси та аксесуари: заморські брошки, старовинне срібло, вінтажні брендові окуляри, браслети і значки. Милі дамські штучки: вінтажні дзеркала та щітки для волосся, парфуми, футлярчики для помади і флакончики для приворотного зілля. Вінтажний алкоголь. Унікальний старовинний посуд: фарфор, срібло, мідь, бронза з Європи і Америки. Предмети декору: картини, свічники, статуетки, килими, скатертини. Вінтажний одяг та старовинні вишиванки. Та багато, багато іншого - колекційні предмети або просто милі дрібнички минулих років, знайдені і привезені нашими постійними або новими учасниками.

 

Чекаємо! Любимо!

 

13-14 лютого 2021 р.з 11.00 до 19.00

 

Вхід, як завжди, ВІЛЬНИЙ


Найближчі події