Каталог
Мария

Мария Зеленюк

Репутація: Профі
Южноукраїнськ, Україна

останній візит 18.09.2020

Привет Всем) Очень рада приветствовать Вас на моей страничке) Меня зовут Мария Зеленюк, можно просто Муся. Живу в Украине, в городе Южноукраинск. Я декоратор. Создаю предметы интерьера, которые согревают людей даже в самые холодные дни и дарят прекрасное настроение даже самым неулыбчивым людям. Продаю готовые изделия и принимаю индивидуальные заказы. Открыта для сотрудничества и принимаю заказы, учитывая все Ваши пожелания!
Залишити
індивідуальне замовлення

Відгуки

Від: Мария
25.07.2018 06:41

Продавцом и изделием довольна за все сто: помощь с выбором, оперативная отправка, качественное изделие!

Від: Михайло
23.12.2018 22:14

Мені сподобалось відношення майстрині до своєї роботи та до побажань клієнта. Стосовна самого виробу можу сказати, що він чудово запакований! А як виглядає сам виріб не можу сказати, бо це подарунок і розпакувати не можу (настільки гарно і якісно запаковано, що рука не підіймається це відкривати, бо потім це запакувати знову - нереально). Але з огляду на все вище сказане, впевнений, що всередині саме те. що треба!)) P. S. Замовляв саме цей будиночок, але майстер запропонувала інший варіант, який вже був готовий на той момент, мені він сподобався і я взяв його, бо на цей треба було досить довго чекати))

Читати всі (6)
Шкатулка "Ніжніше Ніжного". Історія в картинках Шкатулка "Ніжніше Ніжного". Історія в картинках
Шкатулка "Ніжніше Ніжного". Історія в картинках
#створення шкатулки# ніжніше ніжного# мк# шкатулка прованс# декупаж в стилі прованс# прованс# шкатулка мк# декупаж шкатулки# особливий подарунок#

Улюблене