Каталог

Запрошуємо на ювілейний Великодній Ярмарок у Львові!

Протягом місяця, з 11 квітня до 11 травня, у Місті Лева триватиме П’ятий ювілейний Великодній Ярмарок. Традиційне ярмаркове містечко у центрі Львова стане гостинним місцем зустрічі львів’ян і туристів з різних куточків України та світу. 
 
Ярмарок рукоділля, Львів фото 2
 
Великодній Ярмарок у Львові – це місце відпочинку для усієї родини, де можна придбати оригінальні великодні сувеніри, одяг та аксесуари ручної роботи, скуштувати страв національної та місцевої кухні, а також спробувати себе у різноманітних народних ремеслах та стати безпосереднім учасником насиченої розважальної програми для дорослих і дітей. Символічне відкриття та освячення Великоднього Ярмарку проведуть у Вербну неділю, 13 квітня, на площі перед Львівською Оперою. 
 
Ярмарок рукоділля, Львів фото 3
 
Особливим сектором Великоднього Ярмарку-2014 стане «Великодня майстерня». Це інтерактивний майданчик, де протягом 2 тижнів, з 12 до 27 квітня, відбуватимуться майстер-класи та мистецькі акції від найкращих майстрів, ремісників та митців з усієї України. Минулого року львів’яни та гості міста із захопленням опановували писанкарство, гончарство, малярство  вітраж. Неабиякий інтерес відвідувачів викликали роботи гутників та ковалів. 
Пропонуємо народним майстрам, ремісникам і митцям стати учасниками проекту «Великодня майстерня». Кожен майстер має можливість оригінально презентувати своє ремесло львів'янам та гостям з інших міст України і світу, а також реалізовувати власні вироби. Участь у «Великодній майстерні» безкоштовна.  
Запрошуємо усіх до святкувань Великодніх свят у дружньому львівському колі. Великодній ярмарок – територія родинного відпочинку! 
 
Ярмарок рукоділля, Львів фото 4
 
Детальніше: yarmarok.lviv.ua
Контактна особа: Ольга Клінова, 0688236223, 0637246048
Facebook: www.facebook.com/yarmaroklviv
VK: vk.com/lviv_yarmarky
 
Ярмарок рукоділля, Львів фото 5
 
 
Мінік ведмедик

Мінік ведмедик

Готовий

Магазин: Муза Мія

Майстер: Олена

200 UAH
14.05.2016

Рекомендовані статті:

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.