Каталог

Запрошуємо на ювілейний Великодній Ярмарок у Львові!

Протягом місяця, з 11 квітня до 11 травня, у Місті Лева триватиме П’ятий ювілейний Великодній Ярмарок. Традиційне ярмаркове містечко у центрі Львова стане гостинним місцем зустрічі львів’ян і туристів з різних куточків України та світу. 
 
Ярмарок рукоділля, Львів фото 2
 
Великодній Ярмарок у Львові – це місце відпочинку для усієї родини, де можна придбати оригінальні великодні сувеніри, одяг та аксесуари ручної роботи, скуштувати страв національної та місцевої кухні, а також спробувати себе у різноманітних народних ремеслах та стати безпосереднім учасником насиченої розважальної програми для дорослих і дітей. Символічне відкриття та освячення Великоднього Ярмарку проведуть у Вербну неділю, 13 квітня, на площі перед Львівською Оперою. 
 
Ярмарок рукоділля, Львів фото 3
 
Особливим сектором Великоднього Ярмарку-2014 стане «Великодня майстерня». Це інтерактивний майданчик, де протягом 2 тижнів, з 12 до 27 квітня, відбуватимуться майстер-класи та мистецькі акції від найкращих майстрів, ремісників та митців з усієї України. Минулого року львів’яни та гості міста із захопленням опановували писанкарство, гончарство, малярство  вітраж. Неабиякий інтерес відвідувачів викликали роботи гутників та ковалів. 
Пропонуємо народним майстрам, ремісникам і митцям стати учасниками проекту «Великодня майстерня». Кожен майстер має можливість оригінально презентувати своє ремесло львів'янам та гостям з інших міст України і світу, а також реалізовувати власні вироби. Участь у «Великодній майстерні» безкоштовна.  
Запрошуємо усіх до святкувань Великодніх свят у дружньому львівському колі. Великодній ярмарок – територія родинного відпочинку! 
 
Ярмарок рукоділля, Львів фото 4
 
Детальніше: yarmarok.lviv.ua
Контактна особа: Ольга Клінова, 0688236223, 0637246048
Facebook: www.facebook.com/yarmaroklviv
VK: vk.com/lviv_yarmarky
 
Ярмарок рукоділля, Львів фото 5
 
 
Мінік ведмедик

Мінік ведмедик

Готовий

Магазин: Муза Мія

Майстер: Олена

200 UAH
14.05.2016

Рекомендовані статті:

ДЕКОР ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА ДЕКОР ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
ДЕКОР ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
# подарунок на валентина# день святого валентина# подарунок своїми руками на день святого валентина
Паперові натюрморти Фіделя Паперові натюрморти Фіделя
Паперові натюрморти Фіделя
#Папір# вироби з паперу# паперові скульптури# купити папір
15 шапок ручной работы, от которых вам никогда не будет грустно 15 шапок ручной работы, от которых вам никогда не будет грустно
15 шапок ручной работы, от которых вам никогда не будет грустно
#Шапка ручной работы# вязаные# шапки# купить шапку# шарф# варежки# рукавицы# зима 2015# Новый год# аксессуары# аксессуары ручной работы
Знижки на хедмейд: робити чи ні? Знижки на хедмейд: робити чи ні?
Знижки на хедмейд: робити чи ні?
#handmade# handmade бізнес# як продати handmade# знижки# чи робити знижки

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.