Каталог

11 головних речей для успіху в хендмейд індустрії

Власники малого бізнесу, завантажені повсякденними проблемами, дуже часто не бачать за дрібницями головного. Особливо це помітно на прикладі людей, які створюють щось власними руками ‒ вони настільки захоплені творчим процесом, що їм часто не вистачає часу на маркетинг, продажі та планування.

Якщо ви впізнали себе або тільки починаєте власну справу і хочете уникнути помилок, ця стаття саме для вас! Ми підготували 11 найважливіших речей, на яких треба зосередитись для досягнення успіху в світі хендмейд.

 

1. Розробка системи

 

instruments-orff-early-education-music-159849

 

Вона допомагає структурувати багато речей, щоб вони працювали ефективно й злагоджено. Зараз багато творчих людей почнуть заперечувати. Що ж, це їх право, але ми запевняємо ‒ такий підхід необхідний, аби ваша справа перестала бути просто хобі, а почала приносити гроші.

Зробіть графік роботи на тиждень: це допоможе визначити пріоритети.

 

2. Технології

 

ipad-tablet-technology-touch

 

Почніть з аналізу технологій, які  використовуються вашими конкурентами. Складіть список з 3-х або 4-х речей, що здаються ефективними, і поспостерігайте. Спробуйте аналогічні підходи в вашому бізнесі.

Можете навіть пройти певні курси, де вас навчать усім мудрощам та секретам.

 

3. Самоідентифікація

 

business-card-contact-business-cards-business-42260

 

Немає нічого поганого в тому, щоб бути ремісником. Але в той момент, коли ви почнете продавати речі, які виготовляєте власноруч, ви автоматично станете власником бізнесу. Не важливо якого він розміру і скільки людей в команді, ви піднімаєтесь на новий рівень!

Визначаючи себе ремісником ви зводите на мінімум свій професіоналізм, як власника бізнесу ‒ до вас буде менше довіри, що, у свою чергу, позначиться на рівні продажів.

 

4. Інвестуйте в себе гроші

 

books-colorful-book-5711

 

Причина, якою багато людей пояснюють чому вони не відвідують певні курси чи тренінги, є нестача грошей. Ось інший підхід. Не думайте, що витрачаєте гроші на тренера чи конференцію. Думайте про це, як про інвестицію в себе.

Відкладіть окрему суму, яку ви готові виділити на своє навчання: стартуйте з однієї події раз на декілька місяців, і ви дізнаєтесь щось нове, цікаве та заведете знайомства.

 

5. Розповідайте про себе

 

pexels-photo-57825

 

Багато хендмейдерів кажуть, що погано знайомі з маркетингом, тому що це виглядає як хвастощі. В певному сенсі це так. Але якщо ви пишаєтеся продуктами, який виготовляєте, і впевнені в тому, що вони коштують своїх грошей, у вас є всі підстави з гордістю розказати світові про свої вироби.

Поширюйте новини про себе. Ніхто не пропонує стояти з мегафоном на розі вулиць та цілий день кричати про себе. Але використовуйте свій природний шарм та можливі канали комунікації для реклами.

 

6. Оберіть свою нішу

 

pexels-photo-226568

 

Зосередьтесь виключно на виготовленні конкретної речі або лінійки. Зробіть це родзинкою свого бренду, і люди почнуть впізнавати ваші вироби й купувати їх, навіть, якщо поряд будуть аналоги.

 

7. Нові джерела доходу

 

numbers-money-calculating-calculation

 

Якщо ви знайшли й опанували свою нішу, і ваш бізнес твердо стоїть на ногах, можете подумати, як використати свій бренд для розкрутки нових продуктів, або про заміну тактики продажів.

Маленьке застереження: перш ніж розширюватись і вводити додаткові продукти, переконайтесь, що ваш основний виріб займає сильні позиції на ринку.

 

8. Ви ‒ це бренд

 

hands-people-woman-working

 

Зі зростанням бізнесу все більше людей захочуть ідентифікувати себе не просто з вашою продукцією, а й з вашим ім’ям. В певний момент часу ви та ваш виріб стануть одним неподільним цілим ‒ новим брендом.

Хендмейд майстри перебувають в унікальному становищі: коли клієнт бачить продукт, він також бачить автора. Скористайтеся цим, дозволяючи людям впізнавати вас. Виставляйте світлини, де ви в своїй майстерні, на ярмарку, з покупцями тощо. Використовуйте себе як особистість для просування продукції. Згодом, ви можете почати заробляти на популярності: стати спікером, блогером або тренером.

 

9. Залучайте родину

 

pexels-photo-89873

 

Якщо у вас є сім’я, вважайте, що в бізнесі ви вже не один. Вони можуть взяти частину роботи на себе: відправляти товари поштою, поповнювати запаси необхідних матеріалів та багато інших речей.

 

10. Знайдіть час для фітнесу

 

pexels-photo-102623

 

Неважливо, чи ви зараз у формі, чи ні ‒ заведіть корисну звичку: займатись спортом. Це допоможе очистити думки від зайвого, та розімне тіло після сидячої роботи.

 

11. Співпраця

 

baseball-victory-game-sport-163534

 

Тепер найцікавіше! Ваш бізнес зростає ‒ зростають послуги, які ви пропонуєте. Наприклад, якщо ви ведете блог, ви мате інтелектуальну власність. Якщо у вас є соціальні мережі чи розсилка, є підписники. Придивіться до інших людей з аналогічним форматом діяльності, зв’яжіться з ними, допомагайте один одному: обмінюйтесь корисною інформацією та досвідом.

 

Заключне слово

 

Не намагайтесь вирішити та втілити в життя всі речі одразу. Почніть з тих, де ви в найслабшій позиції. Додавайте нову мету кожного місяця, і до цього часу наступного року, ви просунетесь як особисто, так і професійно, ваші доходи  збільшаться, і ви отримуватимете ще більше задоволення від життя і бізнесу.

11.01.2017

Рекомендовані статті:

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.