Каталог
Повернутись до календаря
Подія перебуває на модерації

Всі. Свої "Дні українського пальта"

Проєкт «Всі. Свої» проведе маркет «Дні українського пальта»

 

 

 

Довгі та короткі, кашемірові та вовняні, оверсайзні та приталені, у базових кольорах чи яскравих відтінках — з приходом осені пальта заполоняють наші вулиці. Для тих, хто ще не знайшов свій ідеальний варіант, проєкт «Всі. Свої» проведе маркет «Дні українського пальта». Подія відбудеться 17–18 жовтня на Десятинній, 12 і збере загалом 180 брендів.

 

 

«60 українських виробників верхнього одягу займуть цілий поверх нашої локації. Тут будуть пальта, куртки, тренчі, плащі та пуховики у різних стилях. Також наші резиденти представлять взуття, сумки, білизну, прикраси та багато іншого теплого та комфортного для цієї осені», — розповідає засновниця проєкту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.

 

 

 

Що купити на маркеті

 

 

 

На -3 поверсі гості маркету знайдуть верхній одяг, на -2 розташуються колекції жіночого та чоловічого одягу. На -1 поверсі можна буде придбати аксесуари. Прикраси шукайте на 1а, сумки та взуття — на 2 поверсі.

 

 

На маркеті буде більше 60 брендів, які спеціалізуються саме на пальто. Радимо зазирнути до стендів DASTI, Natiso, NOVE, LANGORA, Raslov, Season, BULGAKOVA, Delcorso, Corsica, JULIA POMOSHKO, GN Fashion, GRINKO coat. Для тих, хто шукає класику, великий вибір пальт представлять бренди «Дім моди NinaVladi», Vivalon, Season, Millennium. У Sun`s House будуть чоловічі моделі, у MariOlli — стьобані пальта. Пуховики варто обирати у MARCHI, а жилетки в стилі етно — у SHKOURA. Поціновувачі екохутра знайдуть щось собі в асортименті Grand furs, екошкіри — у Vem Vet, кашеміру — у Wonder.

 

 

Якщо вже обрали пальто, тоді радимо приміряти трикотаж від Wool Happen, RITO, J.D.Wool, BEZH, Nit.kA. Костюми та сукні будуть у брендів M.Y.Clothing, Nuances, Motrya, спортивні костюми — у ctrl, 7PM. Взуття можна купити у HOLIDAY, PointG shoes, Artell, сумки — у Woolberry, K'Alina studio, VIS, klasni. Прикраси представлять DARI jewelry, MAGA, Hanna Kriukova, FoxJewelry.

 

 

Зробити шопінг ще комфортнішим допомагає партнер проєкту «Всі. Свої» — компанія VISA. На маркеті гостей чекають приємні фішки:

 

 

Покращені примірочні.

 

Картопля фрі у подарунок під час оплати карткою Visa бургера у корнері «Свій Бургер».

 

Кулери з безкоштовною водою . 

 

Зона відпочинку та зарядки гаджетів Visa у фойе.  

 

 

 

Безпечний маркет

 

 

 

Всі. Свої потурбувалися не лише про розмаїття фасонів пальт, а й про безпеку. На маркеті пам’ятають про здоров’я гостей та учасників і дотримуватимуться правил:

 

 

 

вхід — лише у масках;

 

обов’язковий скринінг температури;

 

достатня кількість антисептиків;

 

більше примірочних, щоб уникнути черг;

 

відсутність дитячої зони, щоб уникнути тісного контакту між дітьми;

 

обмеження кількості відвідувачів, які одночасно перебувають у приміщенні;

 

дезінфекція поверхонь і додаткові прибирання.

 

 

 

Де? Коли? Скільки?

 

 

Маркет «Дні українського пальта» пройде 17–18 жовтня, в Києві, на Десятинній, 12. Купити пальто своєї мрії можна буде з 10:00 до 20:00 години. Вхід вільний.


Найближчі події