Каталог
Оксана

Оксана Бабич

Львів, Україна

останній візит 09.04.2019

Користувач

Блог

Створюємо домашній затишок разом із брендом AnnaZ

Створюємо домашній затишок разом із брендом AnnaZ
Ми дуже тішимось, що з кожним днем майстрів та крутих унікальних робіт на ZRK стає все більше. Зовсім нещодавно до нашої дружньої компанії приєднався бренд AnnaZ зі своїми неймовірними пуфами, килимками та інтер’єрними корзинками із трикотажної пряжі. Не дивлячись на те, що бренд харківський, ми вже встигли поспілкуватись із його засновницею та головною натхненницею - Анною Змієвською.

Портал ZRK - оновлена версія

Портал ZRK - оновлена версія
Ми впевнені, що зміни - це добре. Все має свої цикли та свої періоди оновлення. Навіть природа щороку змінюється, щоб навесні розквітнути із новою силою та красою. Так само оновлюємось і ми та відкриваємо нову сторінку в історії ZRK: з новими силами, сміливими ідеями та планами, з оновленою командою та у новому офісі. І у цій статті ми дуже хочемо познайомити вас із людьми, які сьогодні стоять за порталом.

Подарунок на 8 березня: місія здійсненна

Подарунок на 8 березня: місія здійсненна
14-лютого позаду. Але не час розслаблятись, адже вже зовсім близько 8-ме березня, а з ним і чергові пошуки подарунків. Ми вирішили підійти до справи ґрунтовно та підготуватись завчасно. Саме тому зробили для вас підбірку подарунків, які сподобаються і вашим коханим, і вашим мамам та сестрам, і вашим подругам та колегам. Успішних вам пошуків!
Автор: Оксана 14.02.2018

Тренди Весни

Тренди Весни
Нехай весна цього року трохи запізнюється, але це не завадить нам бути сонячними та класно виглядати. Тому ловіть останні Тренди Весни від майстрів ZRK та зробіть цю весну яскравою!