Каталог

Портал ZRK - оновлена версія

Все що відбувається - на краще!

 

Ми впевнені, що зміни - це добре. Все має свої цикли та свої періоди оновлення. Навіть природа щороку змінюється, щоб навесні розквітнути із новою силою та красою.

 

Порталу ZRK вже майже 5 років. Увесь цей час був наповнений крутою командою та цікавими проектами, талановитими українськими майстрами та унікальними роботами. І ми вдячні кожному, хто у свій час допомагав Золотим Рукам ставати кращими!

 

Разом нам вдалось створити унікальний портал, що дозволяє тисячам майстрів розвивати власний handmade бізнес. У нашому каталозі представлено більш як 250 категорій із різноманітними виробами, зробленими власноруч та з любов’ю. Тут кожен знайде для себе корисні та красиві речі!

 

Тепер ми рухаємось далі і відкриваємо нову сторінку в історії ZRK: з новими силами, сміливими ідеями та планами, з оновленою командою та у новому офісі.

 


team4

  

Але не турбуйтесь, наш формат та місія лишаються незмінними: популяризувати handmade в Україні, допомагати майстрам розвивати власний бізнес, збирати найкрутіших майстрів на одному майданчику, спілкуватись та об’єднувати навколо себе спільноту однодумців та любителів handmade, надихати та надихатись!

 


 

У цій статті ми дуже хочемо познайомити вас із людьми, які сьогодні стоять за порталом. Кожного дня вони спілкуються із вами по телефону, відповідають на ваші листи, вирішують проблеми та усувають недоліки, ремонтують сайт, роблять його красивим і багато-багато іншого!

 

Отож, вітайте команду Порталу ZRK!

 


blog-team-photo-katya  

Трохи про себе

 

Фанатію від творчих людей! Поважаю відданність ідеї! Ловлю мрії за хвіст!

 

ZRK.IN.UA – це результат великого натхнення! Натхнення від краси, створеної своїми руками.

 

Як людина, що пов’язала своє життя зі cферою фітнесу, я зовсім не очікувала одного дня стати ініціатором і керівником HANDMADE проекту. Але так сталося, що мною здебільшого керують емоції та інтуїція. Ні, це не означає, що в мене погано з математикою –  я дуже люблю вирішувати не тільки креативні, а й технічні задачі. Проте саме емоційна складова дає силу і поштовх для створення чогось нового.

 

Ідея створення ZRK

 

Одного дня я побачила у стрічці новин на фейсбук подушки ручної роботи з совенятами. Це була любов з першого погляду, а всі знають, що любов мотивує на різні «крейзі» вчинки. В пошуках ідеї мене зовсім не зупиняло те, що на той момент в нас не було інвестицій, а під моїм керівництвом діяла мережа з трьох фітнес клубів. Звідкись була впевненість, що обов’язково щось придумаю: щось таке, що пов’яже моє життя з творчістю назавжди. І одного дня народилася ідея створення найдушевіншого в Україні маркетплейсу авторських робіт. Так, наш маркетплейс – це в першу чергу душа, а вже потім бізнес!

 

Що подобається в роботі? Що приємно, а що складно?

 

Найбільше в роботі мене захоплюють люди! В нас молода і творча команда, де всі абсолютно різні, але всі працюють як одне ціле! Перевірено, що хороші результати можливі тільки тоді, коли є віра у свою справу і величезне бажання розвиватися. В нас нема інвестиційного фонду, але ми вкладаємо у цей проект серце!

 

Якби ви могли звернутись до кожного відвідувача чи майстра порталу, що б ви сказали?

 

Звертаючись до кожного майстра і відвідувача порталу, хочу сказати, що ми будемо продовжувати робити всі можливі покращення для того, щоб наш майданчик був зручним і функціональним як для продавців, так і для покупців. Наша ціль –  зробити так, щоб продавці і покупці легко та швидко знаходили одне одного, а також натхнення та корисну інформацію, що стосується всіх напрямків HANDMADE. Цінуємо відгук кожного з Вас.

 

 


blog-team-photo-alik

 

Трохи про себе

 

Не знаю як у інших, але у мене є тільки одне життя і купа планів, які або знаходяться на стадії втілення, або поки існують лише в метафізичній формі.

 

Будь-яка робота без хорошого відпочинку - це річ позбавлена художнього смаку. Тому я просто не уявляю свого життя без високогірних наметових таборів, гірськолижних засніжених схилів, а віднедавна - найщирішої у світі посмішки і карих оченять мого десятимісячного Сашеняти.

 

Ідея створення  ZRK

 

З проектом ZRK я працюю ще з того часу, коли його взагалі не існувало. Цей проект - командне втілення однієї з тих світлих метафізичних ідей.

 

Ще з дитинства у побуті постійно доводилось користуватись речами кривобоко зробленими в пізньому Радянському Союзі або ранньому Китаї. Ці вироби без технічного супроводу майстра просто не могли виконувати очікуваної від них функції.

З появою на ринку України доступних за ціною виробів ручної роботи я просто закохався. Я закохався в можливість користуватися речами, в які вкладено час, натхнення і душу професіонала, що приділяє увагу найменшим деталям.

 

Проект ZRK починався як "Золоті Руки", тобто як інтернет-майданчик для людей із золотими руками. Власне рішення про створення порталу було продиктоване трендом сучасності: потребою у безпосередньому спілкуванні між майстрами та покупцями і можливістю прямого замовлення робіт.

 

Що подобається в роботі? Що приємно, а що складно?

 

В нашій роботі для мене найприємнішим є те, що кожного дня на сайті з’являються нові неймовірні роботи і нові замовлення. Тобто є постійний рух робіт від верстату майстра і до дверей покупця.

 

На даний момент самим складним є донести думку, що якісні фотографії робіт і їх унікальний опис є найважливішим чинником успішних продажів майстра. Іноді бачу просто неймовірні роботи, котрі через відсутність якісного фону просто не привертають уваги потенційного покупця.

 

Якби ви могли звернутись до кожного відвідувача чи майстра порталу, що б ви сказали?

 

Користуючись нагодою, прошу майстрів об’єктивно подивитись на фотографії та описи власних робіт - нічого в цьому світі не лишається стабільним, завжди є місце розвитку, покращенню і вдосконаленню. І щиро дякую, що Ви користуєтесь нашим порталом!  

 


blog-team-photo-vova_1

 

Трохи про себе

 

Моє головне захоплення - це робота, а саме розробка якісних веб-сайтів, додатків і запуск власних проектів. Цікавлюсь фотографією, раніше навіть знімав весілля і проводив фотосесії. Із інших хобі - активний відпочинок, книги, танці (декілька років у танцювальній студії, як тут не полюбити), подорожі, нові технології.

 

Історія знайомства із ZRK

 

З Катею та Олександром я познайомився через спільного друга Юру. Колись вони звернулись до нього із ідеєю створити портал,  який об'єднав би в собі магазини авторських робіт, простір для спілкування та обміну досвідом всіх творчих людей, а також став платформою для відкриття і розвитку власного бізнесу. А Юра у свою чергу звернувся за допомогою до мене. Спільними зусиллями ми створили перший варіант сайту порталу Золоті Руки. А нещодавно ми повністю оновились та запустили другу версію порталу - вже під назвою ZRK.

 

Що подобається в роботі? Що приємно, а що складно?

 

Золоті руки - це не просто майданчик із магазинами. Це в першу чергу спільнота поціновувачів мистецтва, майстрів, художників і дизайнерів, які люблять свою справу, сміливо реалізують нові задуми та ідеї і отримують справжню насолоду від створених виробів. Дуже приємно бути частиною такої справи.

 

З мінусів - брак часу на все, що хотілось би втілити.

 

Якби ви могли звернутись до кожного відвідувача чи майстра порталу, що б ви сказали?

 

Сподіваюсь, вам сподобається на нашому порталі і він допоможе справжнім майстрам розвивати власну справу. Приємного користування!

 


blog-team-photo-ruslan_1

 

Трохи про себе

 

Я захоплююсь дизайном і фотографією. Вчу англійську, п'ю багато кави, знаю декілька акордів на гітарі. Цікавлюсь комп'ютерними іграми і новими технологіями. Мрію завести собі собаку - джек рассел тер’єра. Зараз читаю книгу Ленса Джонсона “Що іноземці мають знати про Америку”. Улюблена пора року - літо. Бо люблю ходити у футболці, а не закутуватись у одяг.

 

Історія знайомства з ZRK

 

Ще під час навчання я почав працювати дизайнером у мережі фітнес клубів “Ківі Фітнес”, де познайомився із Катею та Олександром (Катя є керівником цій мережі). Згодом вони запропонували зробити дизайн сайту для ще одного їхнього проекту - порталу Золоті Руки. А потім одне до іншого і в результаті я повністю почав займатись дизайном ZRK.

 

Що подобається в роботі? Що приємно, а що складно?

 

Подобається створювати гарний дизайн, який побачать багато відвідувачів сайту і соціальних мереж. І приємно вчитись робити щось нове: анімація, відео і так далі, - розвиватись в інших напрямках дизайну.

Складно? Та нічого не складно, все дуже навіть легко та приємно)

 

Якби ви могли звернутись до кожного відвідувача чи майстра порталу, що б ви сказали?

 

Майстри, робіть гарні фото! Від цього цього на 90% залежить успіх продажу. А відвідувачам бажаю знайти те, що вони шукають.

 


blog-team-photo-maryana_1

 

Трохи про себе

 

Я заміжня і маю кота. Люблю подорожувати та кулінарію. Моя робота у цій сфері почалася з короткометражних кумедних відео для близьких, далі були весільні фільми.

 

Історія знайомства із ZRK

 

В часи студенства написала резюме і залишила на сайтах з пошуку роботи. Через деякий час мені написала Катерина Цьовх. Далі була співбесіда, пробне відео – і так я почала працювати з ними, правда на іншому проекті. Через деякий час, мене познайомили з ZRK.

Пам’ятаю перше відео для ZRK. Це було відео по приготуванню вівсяного печива з натуральних продуктів. Ох і переживала ж я тоді, хвилювалася, чи передам цим відео той настрій, який очікували побачити. Та все пройшло класно. Всі відгуки були позитивні і від того моменту – я частинка команди ZRK.

 

Що подобається в роботі? Що приємно, а що складно?

 

Подобається атмосфера в роботі, дух команди та підтримка, можливість експериментувати та відкривати для себе нові грані відеомонтажу.

 

Та найбільше мені подобається те відчуття, коли моя робота приносить задоволення не лише мені, але й оточуючим. Коли розумієш, що все це не даремно. Щира усмішка та позитивні відгуки у відповідь – це найцінніші моменти.

 

Найбільшим недоліком у роботі є відсутність натхнення.

 

Якби ви могли звернутись до кожного відвідувача чи майстра порталу, що б ви сказали?

 

Не бійтеся пробувати та експериментувати. Вірте в себе і відкривайте свій талант оточуючим! І звісно ж - показуйте свої роботи світу на нашому сайті!

 


blog-team-photo-oksana_1

 

Трохи про себе

 

За освітою я філолог і цим багато сказано. Люблю читати і вже збираю свою невеличку бібліотеку. У вільний час займаюсь фотографією, дещо ви навіть можете побачити на ZRK. Із інших вподобань - музика, кіно, велосипед.

 

Історія знайомства із ZRK

 

Із ZRK я вже декілька місяців. Складно сказати ким саме працюю, всього потроху. Я відповідаю на ваші листи, пишу у соціальних мережах, готую розсилки та підбірки на Порталі, трохи фотографую, трохи пишу.

 

Потрапила сюди доволі випадково. Влітку мене покликали на співбесіду до “Ківі Фітнес”. І хоча від тієї пропозиції я відмовилась, зате познайомилася із Катею та Олександром. Пізніше вони запросили мене приєднатись до ще одного їхнього проекту - ZRK. Я вірю, що випадковості трапляються невипадково, тому, мабуть, так мало бути)

 

Що подобається в роботі? Що приємно, а що складно?

 

В роботі мені подобається вільна та творча атмосфера. Катя та Олександр завжди відкриті до нових ідей, тому у кожного із нас є свобода для пошуків. Також подобається працювати із handmade. Я вірю у потенціал речей, створених власними руками, як альтернативу мас-маркету. Але в нас ще дуже багато роботи, тому розслаблятись ніколи!

 

Мабуть, найскладніше у роботі - це зібрати все докупи. Навколо крутиться стільки думок та ідей, що іноді не знаєш за що братись.

 

Якби ви могли звернутись до кожного відвідувача чи майстра порталу, що б ви сказали?

 

Дорогі майстри та покупці, я дуже вдячна, що ви з нами та з порталом ZRK. Повірте, ми постійно намагаємось стати кращими та зробити портал зручнішим. Щось виходить швидше, на щось потрібно більше часу. Зрештою всі ми люди та іноді помиляємось. Тому давайте чути одне одного, розуміти та поважати. Адже ми з вами граємо в одній команді)

 


 

 

14.12.2017

Рекомендовані статті:

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.