Каталог

З підготовкою до виставки на "ТИ". Як все встигнути?

Більшості майстрам уже відомо, що виставка- це розкішна можливість заявити про себе, як майстра, і чудова можливість заробити кошти за продані роботи, зроблені власноруч. Виставки, ярмарки - це більш успішний квиток продажу хендмейд товарів,адже ви ставите свою ціну, не таку, як поставили б, якщо здавали свої роботи під реалізацію. Це шанс познайомитися з іншими майстрами, поділитися досвідом,чи отримати його. Багато вже знають, що таке виставка, як брати участь у  ній, та як важливо вчасно підготуватися до неї. На жаль, не кожен може похвалитися своїм успіхом завчасної спокійної підготовки. Але є і новачки у цьому, яким потрібна додаткова інформація та поради. 

...Чомусь часто все робиться в останній місяць, чи останні декілька тижнів. Здається починаєш готуватися вчасно, але чомусь бракує часу, праця переходить в нічну зміну. В підсумок чого, ви виснажуєтеся і продуктивнісь праці стає на багато меньшою....З чого ж почати , щоб все встигнути, щоб бути на "ти " з підготовкою?..
 
1. Пишіть план, звичайний план, список речей які потрібно купити, зробити. Не будьте впевнені в тому,що ви все пам"ятаєте. Всеодно вилетить з голови якийсь момент, який можливо згадається перед виставкою, коли часу вже не буде. Не перегружайте свою голову цими деталями, нехай вони будуть на папері. Так ви будете слідкувати за списком і відмічати зроблені речі.

2. Замовляйте всі матеріали завчасно, тобто якщо ви знаєте,що у вас має бути виставка, відразу ж замовляйте, купуйте, не чекайте останнього часу. Особливу увагу надайте завчасності перед святами. Багато хто замовляє матеріали в інтернеті, але перед святами, особливо новорічними, потрібні матеріали не всі є в наявності,  в наслідок чого, ви витрачаєте ще більше часу на їх пошуки.


3. Візитні картки та бірочки. Якщо ви хочете брати участь у виставці,ярмарці, а не тільки робити продажі через соцмережі, то вам обов"язково потрібні візитки. На усіх заходах багато людей просять візитку майстра. Вона може відіграти свою роль навіть через півроку, рік. Надайте людям інформацію про себе. Не обов"язково чекати виставки, щоб мати причину зробити її,якщо ви майстер, і плануєте розвивати вашу справу, зробіть свою візитну картку. Часто на масштабних виставках дуже великий потік людей, тому роздрукуйте ще більш дешеві візитки, запасні, бувають випадки, коли їх бракує. Бірочки теж замовляйте завчасно. 

 
4. Подбайте про гарний сервіс. Закупіть потрібну кількість упаковки (пакети, коробочки) для ваших виробів відразу ж. Часто на виробництвах виготовлення замовлень може досягати  до 2-3 тижнів, особливо у святкові дні, врахуйте це. 

 
5. Попіклуйтеся також і про організацію вашого місця на виставці. Якщо вам потрібні стенди, підставки, -замовте їх, або зробіть самі, якщо вмієте, і маєте час. Загалом на вистаках завжди надається стіл та стілець, є можливість взяти в оренду в організатора ще стілець, стіл чи стелаж, за надобністю і за окрему плату.

6. Оформлення вашого місця. Люди в першу чергу дивляться на місце, якщо воно естетично приваблює їх, то вони звернуть увагу і на ваші вироби. Приверніть увагу покупця гарно оформленим місцем, зацікавте. Подумайте завчасно як його прикрасити, і придбайте, чи зробіть все необхідне для цього.
 
7. Пам'ятайте про здоровий сон.  Лягайте в 22-23:00 спати, саме в цей час організм відновлює свою роботу, і вставайте рано, о 5-6 ранку. Не виснажуйте себе роботою, не думайте, якщо ви будете робити до ранку, то більше встигнете. Це не так. Ви виснажите свій організм, енергії буде мало і продуктивність праці зменьшиться в рази. Здоров'я - це головне, не втрачайте його, готуйтеся завчасно.
 
8. Не нагружайте себе понад сили. Багато майстрів хочуть зекономити на багатьох речах, таких як упаковка, заготовки, стенди, підставки, і ще багато іншого. Тому беруться за всі справи самі, часто навіть до кінця незнаючи як точно "ці речі" робляться.  Моя перевірена ж собою порада: не намагайтеся зробити все самі, полегшіть собі ж роботу і забезпечте себе цим часом на виготовлення виробів. Краще трохи переплатити, і бути спокійнішим, що все йде по плану і вчасно. 
 
9. Не бійтеся попросити допомогу  у ваших рідних, друзів. Попросіть їх піти роздрукувати візитки з бірками, замовити упаковку, стенди, підставки, тоді  у вас буде більше часу на виготовлення виробів.
   
Маленькі поради дають можливість запобігти типовим помилкам і спокійно підготуватися до заходів завчасно. Вдалої всім підготовки до ваших виставок, ярмарок, успішного розвитку вашої справи, великих продаж, натхнення та щастя.
 
 


14.05.2016

Рекомендовані статті:

Трансформація: як клієнти стають постійними Трансформація: як клієнти стають постійними
Трансформація: як клієнти стають постійними
#Handmade# продати handmade# ручна робота# handmade бізнес# де продати handmade# вироби ручної роботи
8 правил початківця на виставці-handmade 8 правил початківця на виставці-handmade
8 правил початківця на виставці-handmade
#Виставка# виставка-ярмарок# виставка-handmade# Золоті руки# виставки Золоті руки# ярмарок# виставки 2014
Handmade-бізнес. Ефективний старт Handmade-бізнес. Ефективний старт
Handmade-бізнес. Ефективний старт
#Handmade# продати handmade# ручна робота# handmade бізнес# де продати handmade# вироби ручної роботи
5 помилок, яких вам не вибачать на handmade-порталі 5 помилок, яких вам не вибачать на handmade-порталі
5 помилок, яких вам не вибачать на handmade-порталі
#Рукоділля# handmade# вироби ручної роботи# ручна робота# продаж# Золоті руки# ідеї# своїми руками# магазин# авторська робота# творчість
Мені потрібно більше цікавих статей

Ідеї ​​для подарунків, добірки від редакторів, нові тренди — отримуйте на свою поштову скриньку.