Каталог
Повернутись до календаря
Подія перебуває на модерації

XIX МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ВЕСІЛЛЯ & ВИПУСКНИЙ БАЛ

Гостинно відчинить свої двері ГОЛОВНА ВЕСІЛЬНА ВИСТАВКА КРАЇНИ, яка стала знаковою подією для спільноти професіоналів та відкриттям весільного сезону для щасливих наречених.

Міжнародний виставковий центр (МВЦ) - єдиний організатор наймасштабнішої та найяскравішої весільної виставки в Україні, якому вдалося встановити щорічну традицію термінів і місця проведення виставкового проекту та консолідувати на своєму майданчику найкращих фахівців весільної індустрії.

«ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал» визнана найефективнішою виставкою, як для компаній, які вже добре відомі на українському ринку весільних товарів та послуг, так і для нових підприємств, які бажають активно просувати свою продукцію та розвивати власний бізнес.

Статус найпрестижнішого весільного виставкового проекту в Україні підтверджує:- кількісний та якісний склад учасників і відвідувачів;- демонстрація широкого спектру товарів та послуг;- рівень ділової активності;- рівень проведення програми заходів;- зоряний склад інтерактивної шоу-програми;- комфортні умови для презентації весільного продукту та розширення ділових зв'язків.

Весільна виставка МВЦ служить основним засобом маркетингу для виробників, зацікавлених у розширенні мережі збуту та географії оптових і роздрібних продажів весільних товарів. «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал» щорічно забезпечує оптових та роздрібних покупців різноманітним асортиментом якісної продукції для урочистостей і розрахована на широке коло споживачів.

УВАГА!На виставці майбутнім молодятам та випускникам надається унікальна можливість замовити та придбати всі товари та послуги для проведення незабутнього свята!

У рамках виставки відбудуться:ШОУ-ПРОГРАМА:- Покази колекцій: сукні весільні, вечірні, для випускного балу;- Показове проведення весільних церемоній;- Виступи артистів, танцювальних та музичних колективів;- Конкурси, лотереї, розіграші призів для гостей виставки.

Місце проведення:Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:тел.:  (044) 201-11-66, 201-11-59e-mail: sv@iec-expo.com.ua


Найближчі події