Каталог
Повернутись до календаря
Подія перебуває на модерації

«Всі. Свої» маркет «Свій Фешн»

Де купити дизайнерські речі не за всі гроші світу: проєкт «Всі. Свої» проведе маркет «СвійФешн»

 

Побачити, приміряти та купити осінні колекції провідних брендів-учасників українського тижнямоди в одному місці? Легко! Бо 14–15 вересня вони зберуться на Десятинній, 12: проєкт «Всі.Свої» проведе маркет «Свій Фешн».

 

«Вересень — традиційний місяць проведення європейських тижнів моди. Проте, мабуть ніде ви непобачите такої масштабної фешн-події, де б дизайнери та локальні бренди «зійшли» з подіумів ізібралися на одній платформі, щоб показати свої колекції широкому загалу.

 

«Свій Фешн зі спеціальним проєктом від Ukrainian Fashion Week» — модний маркет, яким мивідкриваємо осінній сезон 2019. І він насамперед буде цікавий тим, хто знається на ексклюзиві,але не хоче купувати його за всі гроші світу», — розповідає засновниця проєкту «Всі. Свої» ГаннаЛуковкіна.

 

Де шукати модні новинки

 

Свої колекції привезуть на маркет 150 найкращих українських брендів. На 2 поверсі локації будутьпредставлені прикраси та аксесуари, на -1 — одяг, взуття, сумки. Білизну варто шукати на -2поверсі, а чоловічі колекції розмістяться на -3. 1а поверх займе проєкт Sample sale від UkrainianFashion Week.

Актуальні пальто та тренчі можна буде придбати у брендів MARALEX WEAR, JULIA POMOSHKO,Wonder, NOVE, Vivalon, MariOlli, МОМОТ та T.B.Coatss. Трендові костюми презентують LKcostume,L'eskizzo, «Марі каже «Так!» та інші. А модний цього сезону трикотаж радимо придивитися убрендів, що вперше стануть учасниками маркету — Wool Happen та Izumrud. До речі, буде щенемало нових імен: Have A Rest, Shur Shur, SAYYA by Luba Makarenko, Julia Gurskaja, Monetre, Mar.Orelax wear та інші.

 

Sample sale від UFW

На маркеті 14–15 вересня відбудеться найбільший дизайнерський семпл сейл в історії України.Спеціальний проєкт під назвою «Sample sale від Ukrainian Fashion Week» збере в окремомукорнері подіумні речі українських дизайнерів за спеціальними цінами. Серед брендів-учасниківпроєкту — FINCH, YANA CHERVINSKA, VALERY KOVALSKA, JEAN GRITSFELDT, PRZHONSKAYA, KATERINAKVIT, T.MOSCA, FLOW THE LABEL, JULIYA KROS, DZHUS, VOROZHBYT&ZEMSKOVA, DOMANOF, DAFNAMAY, RYBALKO, A/RAISE, SONYA MONINA, ROUSSIN BY SOFIA ROUSINOVYCH, IDOL., CHUPRINA, DARJADONEZZ, MALVA FLOREA, KRISTINA LAPTSO, 2LFACTURA, KO BY KOLOTIY.

 

Не тільки шопінг

Гості, які втомляться та зголодніють під час шопінгу, зможуть приємно відпочити та смачноперекусити. На терасі розміститься фудкорт з їжею та напоями на будь-який смак: від хот-догів доустриць, від лимонаду до шампанського.Також функціонуватиме дитяча зона: професійні помічники-бебісітери забезпечать малюкам цікавірозваги, доки батьки купуватимуть модні новинки. Тут на дітлахів від 2 до 10 років очікуватимутьказковий лабіринт, спортивний комплекс, ігрові будинки, бізіборд, іграшки, книги. Вартістьперебування малюка у дитячій зоні — 100 гривень за годину.

 

Вечірка на балконі

 

У рамках маркету «Свій Фешн» відбудеться велика вечірка з Daria Kolomiec. Відома українська ді-джейка, чиїм голосом говорить радіо Аристократи, чиє обличчя прикрашає топові фешн-медіа,даруватиме музичне задоволення гостям події 14 вересня. На вечірці функціонуватимуть фуд-корти та бари. Вхід вільний.

 

Де? Коли? Скільки?

Купити трендові речі від українських дизайнерів можна 14–15 вересня в Києві, на Десятинній, 12.Маркет працює з 10:00 до 20:00 години. Вхід вільний.


Найближчі події