Каталог
Повернутись до календаря
Подія перебуває на модерації

Atlas Weekend 2019

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ФЕСТИВАЛЬ ATLAS WEEKEND 2019?

 

1. На кілька днів зануритися в атмосферу справжнього європейського open air, не покидаючи міста. 2. Почути безліч топових артистів, побачитися з кумирами та відкрити для себе цікавих виконавців. 3. Влаштувати собі яскраву відпустку з чудовою музикою, активними розвагами та найрізноманітнішими смаколиками. 

 

Цього літа, з 9 по 14 липня, на ВДНГ у Києві знову відбудеться наймасштабніший музичний фестиваль України та один із найпомітніших опенейрів Східної Європи – Atlas Weekend!

 

Серед уже оголошених учасників фестивалю: The Chainsmokers, Black Eyed Peas, Liam Gallagher, Michael Kiwanuka, UNKLE, The Hardkiss, The Subways, Tom Odell, Noisia, Tom Walker, Little Big, Our Last Night, Монеточка, Télépopmusik та багато інших. Повний список тут.

 

Atlas Weekend – це подія, що поєднує музику, активний відпочинок, освітні та розважальні програми та найкращий український стрітфуд. Мета фестивалю – відкривати людям різних уподобань сучасну фестивальну культуру та стирати кордони міст, країн і стереотипів.

 

Щороку посеред літа на Atlas Weekend виступає понад 250 популярних виконавців різних жанрів, щоб кожен із сотень тисяч друзів фестивалю зустрівся з героями власних топ-чартів або знайшов для себе щось нове. Placebo, Kasabian, The Chemical Brothers, The Prodigy – лише початок довгого списку легенд світової сцени, що вже виступали на фестивалі.

 


Найближчі події